Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

da skinu što više onaj Štirak ili štatijaznamanimunovegeneracijekojajeuveknaistifazon. To je problem kada se trudiš da proširiš deo neke manje popularne sub-kulture međ' narod. Ne možeš da promašiš ložane koji gledaju samo efekte ("boje, br'te, tako je sve realistično, čo'če") i idu pod parolom "važno je da ima što više klanja i krvi :))))))))" Znam da će se mnogi osećati prozvanim ali, iskreno, nije me briga. It needed to be said and I said it.

 

 

:da: true...true!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinosuke/Sin chan me je u početku neverovatno nervirao...Ali vremenom se navučeš...Ja ga imam na španskom, i odlično su ga sinhronizovali, a ako ja to kažem onda je stvarno tru, jer ja MRZIM sinhronizaciju!!!!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer ja MRZIM sinhronizaciju!!!!!!! :)

tru tru...smorim se kad skinem dual audio a nema prevod

pa moram da slusam retardirane amere...

 

 

@ Kamaitachi -

probaj sve moguce kombinacije sa deathnote7.com

torrenti su resenje...zajebi RS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dacho-kun

Konniti-va! Ja sam otaku iz Rusii, uskoro dolazim da zivim u BG i trazim srpskih otaku da napravimo anime-drustvo ^_^ Nadam se da ima takvih ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo svi sada jedan gromki aplauz za mene koji sam konacno saznao pass za Death Note ep 20, ali ne pre nego sto sam vec skinuo tu istu epizodu sa nekog drugog sajta posle vise od 9 sati downloada(preksinocna oluja mi je verovatno sj***ala antenu(sutra zovem servis))!i tako da sada imam 2 iste epizode, ali sa razlicitim subovima, a m**a su mi se otegla do kolena dok drugu nisam skinuo!

 

KARANE J**I SAMOG SEBE U D**E KAD SI SRECE K***TE!

 

Inace pass za epizode sa deathnote7.com (animanda subs) je : death_note

 

Izvinjavam se svima, a posebno pripadnicama lepseg pola na ovako vulgarnom postu!

Ocekujem warn! :frown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da mi kazes :D

[mada znam sta me ocekuje]

nisam odgledao nista od 30te epizode do kraja

cekam danas da zavrshim sa isptima i da odgledam sve zajedno

 

 

 

 

 

i Claymore cekam da bude gotov pa da odgledam od jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah Papriku pre neki dan i moram da priznam da sam više očekivao. Daleko od toga da je film loš, ali je na početku mnogo obećavao, da bi na kraju ostavio bledunjav utisak.

 

Odgledah i mini seriju Starship Operators i preporučujem je svima koji vole svemirske bitke sa malim brojem većih brodova koji se kreću kao prekookeanski teretnjaci i najvažnija je taktika koja se unapred planira da bi uzela u obzir domete oružja i ostale karakteristike sukobljenih strana. Serija počinje umereno neozbiljno, ali je kasnije prilično ozbiljna, sa veoma uverljivim taktičkim potezima i određenim brojem bitnih likova koji ginu tokom serije onda kada je i logično da se to dogodi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Starship_Operators

http://www.anime.com/Starship_Operators/

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se Paprika svidela posto ima ozbiljnu temu

kada mi je ortak pre par meseci pusti trailer ocekivao sam deciji film

nesto kao Spirit Away....

Pocetak Paprike je odlican...onaj deo pre spice sa policajcem...

kako se film blizi kraju sve je slabiji

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao zadnju death note, moram da priznam da nisam bas ocekivao takav kraj, ali ajde....

 

Sve u svemu:

ANIMA KIDAA!!!!

 

P.S. Jel neko zna sta se desava sa Devil May Cry-om, jer to izlazi jednom nedeljno ili slicno, ili je ova epizoda samo neki pilot itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...