Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Појавила се sub група која се фокусира на HD аниме филмове и серијале. Овде имате списак ствари које су до сада урадили: линк. Ја скинуо ова два DBZ филма (1080p 720p) и прилично је кул одрађено, мада је то и даље онај застарели цртеж. Није да нешто волим DBZ али HD је HD. Мислим да је велики део са овог списка на mininova-и: линк. Већина је на private tracker-има али има пар seeder-а са mininova-е и piratebay-а. Тренутно скидам GITS: 2ND GIG у HD-у, прва епизода је прави ај кенди. Woof!

Edited by Brock Samson

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ово су моје препоруке одличних Anime/Manga епизода, односно серијала.

 

Као што се може закључити по мом аватару, у питању је серијал

 

Samurai Deeper : Project Kyo, Demon Eyes Kyo

 

69038.jpg

 

85ms2ld.jpg

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Devil May Cry

 

ОВО ЈЕ ДОБАР опенинг!!!!!!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=gBLb8plLU1g

 

Једва чекам нове делове који се најављују ѕа 2009. годину.

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Сви знамо за Dragon Ball, Dragon Ball Z i Dragon Ball GT

 

Преостаје једино да се каже 100 x SuperKamehameha

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Samurai 7

 

samurai7dt7.png

 

Повећа фотка, па да не заузима простор на страници

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, spominjali smo skoro Kyo-a jer sam ja uzela da ga skidam pa mi je neko rekao ovde da je smor.

Nije losa u sustini, samo ne ima delova koji su davili, no dobro savrsenstvo ne postoji :)

 

A Samurai 7 nisam gledala, jel preporucuje jos neko to, vredi li da se skida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, зависи од укуса...

 

Мада, можда би ти више ''лежао'' Elfen Lied...Дунно :)

 

Елем, мени нема смисла гледати различите Аниме 300 на сат. Свидео ми се Ониме но Кјо :) Поприлично је зао, не мож му нико ништа и воли да зафркава умове на суптилан начин... Није налик ни једном једином лику ког сам могао да сусретнем у неком Аниме-у...једноставно, зао је и с осмехом на лицу...онако...садистички осмех...тvистед :twisted:

 

No, why would anyone say that Samurai Deeper isn't good enough? ???

 

I like some of the special moves like Mizuchi! ... Mumyo Jinpu Ryu Satsujin Ken, MIzuchi!!! :twisted:

 

Izmedju ostalog, u Anime-u se pojavljuju neki od kultnih likova istorije. Nobunaga Oda, Yukimura Sanada(iako izgleda kao zensko s onom emo frizuricom :roll: )...

 

- О Самураји севен могу да кажем следеће : За разлику од специјалних потеза, овде је све реално и технике се преплићу, од оружја као што су лук и стрела до огромних робота који користе ласере. Но, самураји су најјачи :) Прича је у почетку одлична док касније прелази у џумбус и константну борбу...Крај је изненађење

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff, I'm back. Da pitam ... Da li ima neko da je raspolozen za razmenu anima? Trazite moj katalog na PM ;) BTW Sad sam zavrshio Afro Samurai ... Znachi kako dobra anima ... Boles' XD

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

http://animehouse.1talk.net/index.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Када смо већ овде - Зар ССЈ 5 постоји? Колико знам, требало би да буде јечаво бела коса и по неком предању само један Сајонац је успео да достигне тај ниво - а требало би имати у обзиру да се ССЈ 3 и ССЈ 4 изузетно тешко добијају и само по некој најсуперултрацоол потреби...Лудница XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Када смо већ овде - Зар ССЈ 5 постоји? Колико знам, требало би да буде јечаво бела коса и по неком предању само један Сајонац је успео да достигне тај ниво - а требало би имати у обзиру да се ССЈ 3 и ССЈ 4 изузетно тешко добијају и само по некој најсуперултрацоол потреби...Лудница XD

Ne, SSJ5 ne postoji ... Sve shto ima veze sa Dragon Ball AF-om je fake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, баш сам данас тражио информације поводом тога, али пуста жеља. Између осталог, серијал би више личио на шпанску серију него ли нешто друго хахаха обзиром на ''породичне'' односе полу-сајонаца...

 

Али Кевл изгледа онако с белом косицом хехе. Можда неко и одради AF без обзира на званичне и потврђене чињенице о томе да се серијал завршио на...заувек.

 

Ех, али ипак ме занима информација о томе који је Сајонац успео да достигне ССЈ 5 (знам да то има и у ''нормалним'' епизодама, тј. неко од ликова из GT је прочитао то у некој књизи која потиче с планете Вегета...)

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех, али ипак ме занима информација о томе који је Сајонац успео да достигне ССЈ 5 (знам да то има и у ''нормалним'' епизодама, тј. неко од ликова из GT је прочитао то у некој књизи која потиче с планете Вегета...)

To je GT pustio patku XD A zna se da Akira Toriyama nije radio Dragon Ball GT tako da se to mora uzeti sa rezervom. Mada mislim da bi ishao u tom smeru da se nastavi serijal. Inache GT je mogao biti dobar serijal da su ljudi bili vishe ukljucheni. BTW Kome trebaju serijali nek mi se obrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

На колико ДвД-а ти стану ти серијали???

 

Што се GT-a тиче ту су га мало и претерали с свим и свачим...

 

Мени је један од најзлоћкастијих ликова Super Janemba, када крене онај смех ахахахах :)

 

Omega Shenron ми је деловао некако...глупо.

 

LSSJ Brolly бејаше изузетно луд. И тако даље.

 

Реци ми, Pikon је шта у серијалу? Видео сам у игрици да има ореол...?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

На колико ДвД-а ти стану ти серијали???

 

Што се GT-a тиче ту су га мало и претерали с свим и свачим...

 

Мени је један од најзлоћкастијих ликова Super Janemba, када крене онај смех ахахахах :)

 

Omega Shenron ми је деловао некако...глупо.

 

LSSJ Brolly бејаше изузетно луд. И тако даље.

 

Реци ми, Pikon је шта у серијалу? Видео сам у игрици да има ореол...?!

Pikkon je samo lik iz fillera i ne treba mu pridavati znachaja. Inache nikad nije recheno koje je rase (a oreol ima zato shto je mrtav). Shto se tiche DBZ-a svi serijali sa filmovima 25 DVD-ova. A sad skidam untouched triple audio DBZ na dual layer DVD-ovima. I imam Freeza sagu triple audio sada ali rip (skinucu untouched DVD uskoro).

Edited by SSJ_5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest d.e.j.a.n.

Ja sam zaluđenik za anima-u, ali ne znam kako da dođem do nje... Nisam u mogućnosti da je skodam s neta (diel up), a niko neće da se menja samnom, jer nemam ni jednu animu... Da li neko može da pomogne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...