Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Inace, ja skinuo i odgledao opet ceo Dragon Ball i Dragon Ball Z, Dragon Ball GT odgledao mozda do pola, nije to TO. Po meni, kraj je ona epizoda kada prave zurku u Bulminoj kuci i Goku kasni jer je ostao da cuva jaja onih pticurina. Mislim da je treca epizoda od kraja u Dragon Ball Z.. :haha:

Nema epskije sage, toliko raznovrsnih likova, zajebancije i akcije kao u Dragon Ball-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali na kraju, Dragon Ball je najbolji anime svih vremena.

:da:

Jbt, kad se setim vremena kad sam nabavio na disku sve epizode dbz, koja je to zaraza, ali borba protif Friza je neprejebiva, i po sibacini a narocito psihicki, mislim da je trajalo oko 20-25 ep samo kad se Goku pizdio sa njim, jednostavno nisi mogao da se zaustavis na kraju epizode, zelis jos, ko droga!

 

 

DBGT-nije to to... poslednja epizoda DBZ je poslednja epizoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DBZ je cuven po akciji i tim epskim borbama, svaka cast na tome ali meni ce uvek biti najdrazi DB, vise je avanturisticki orijentisan, duhovitiji je, ima vise zezanja, nekako mi je drazi za gledanje.. DBGT nije kreirao Akira Toriyama, to se odmah vidi.. lepo je sto su pokusali da nastave serijal i vidi se da su probali da zadrze taj prepoznatljivi dragon ball duh, ali ne uspeva da mi zadrzi paznju. Kod prva dva serijala ne mogu da prestanem da gledam koliko je zarazno. GT mi je meh.. i kraj je dosta konfuzan.

 

Carica:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oZ3giX48BVk

 

Neverovatan posao je odradila - glas Gokua u prvom i Gohana u drugom serijalu, za medalju. :rockdevil:

 

edit - i glumac za ucitelja Rosija je car, ima i njegovih snimaka na youtube-u. :haha: Lik je odlicno odradio rosija starog perverta. :rockdevil:

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Uuuuu, zaboravih i Fullmetal Alchemist, sad me podsetila ova Tanjina lista. :)

 

FMA cult :wub:

Bice jos dosta toga na listi, samo da nadjem vremena da zasednem i kucam. ;)

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhhh kad bi pravio listu kladim se da se da se ne bih svih naslova cak ni setio :))) od 2000. god aktivno pratim dok se jos nije intenzivno skidalo preko neta,jedan decko koji se potpisivao Shinhan je bio glavni dobavljac toga iz Subotice i Jason(Konan) iz Kusevca,secam se da su se razmene vrsile autobusima i postom stalno,mnogo je bilo zajebanije nego sada :),evo jos par koje sam setio a mislim da niko nije pominjao:

 

Claymore

 

claymore_378_1280.jpg

 

Welcome To The NHK

 

6529-NHK_WP_Z_1280X1024.JPG

 

Gungrave

 

gungrave.jpg

 

I Rah Xephon za ljubitelje vec kultnog EVANGELIONA!!!

 

rahxephon_1_640.jpg?m=1297467150

Edited by BruceBruce
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha to jesu kultovi.

Ima ih na listi kod mene cini mi se.

Bilo je teze ranije, ja sam imala srece, imam brata koji je otaku ne znam ni ja otkad, tako da sam i raritete mogla da nabavim odavno, naravno ni ja se ne secam polovine, pisem ovo sto imam po diskovima i po secanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...