Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

 

Inace stigao sam do onog dela u One Pieceu, kada kazu " ..throughout his entire life as a pirate...not a single wound of retreat scars it". Kolko je epic trenutak.... A i marinford battle je mozda od velike trojke, i najbolja ubedljivo masovan borba .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam One Piece gledao odavno jos i gledao sam nekih 80. epizoda i onda sam prekinuo, i nisam nastavio dalje, mozda sam i pogresio zbog toga.

 

Inace konacno sam odgledao najbolji anime koji je ikad napravljen a to je Hokuto no Ken(Fist of the North Star). Ako postoji neko da nije to gledao, neka pogleda obavezno. Ovo je anime kultnost najveca, sto se mene tice veca nego i DBZ.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Pluto je okej... a 20th century je isto odlican, mozda ne kao Monster, ali odlican. Cak mozda bi slobodno preporucio da onog koga mrzi da cita mangu, pogleda filmove 20th century boys odlicni su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ispreporucujem i ja nesto:

Pre svega FMA Brotherhood, od toga nema dalje, apsolutna dominacija, odavno me neki anime nije tako dobro spucao. Zatim JoJo's Bizzare Adventure, kao sto rece LordIffy, pogledati i staro i novo sto izlazi, jer vredi.

Sto se tice random prosecnih anima koje sam odgledao u zadnje vreme tu su: Guilty Crown, Zetsuen No Tempest, Tokyo Majin Gakuen Kenpucho i Black Butler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki dan proveravam da li se na torrentima pojavio treci i poslednji Berserk film, i nista :no:

 

Ako neko naleti da su ga ripovali neka okaci, namerno nisam gledao prva 2 dela, cuvam pa da pogledam sve u cugu. Serija mi je remek delo, pa i od ovoga ocekujem dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...