Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

E da,za Trigun sam cuo da je komican,nisam ga josh odgledao (imam mnogo da ucim,jedva stizem da odgledam ove anime shto pratim nedeljno) ,tako da je moguce da se tvom ortaku nije svideo taj humor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Kenshina inace ima 96 epizoda i nekoliko dugometraznih filmova,pored tog pilota...tako da nisi ti video nishta.

Vau kako ti sve znas. icon_mrgreen.gif

 

Znam da Kensina ima jos dosta ali nije to to, koliko sam video po crtezu a i po tematici drugacije je, losije mi izgleda. Nisam gledao ali me i ne privlaci, necu da kvarim utisak.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vau kako ti sve znas. icon_mrgreen.gif

 

Znam da Kensina ima jos dosta ali nije to to, koliko sam video po crtezu a i po tematici drugacije je, losije mi izgleda. Nisam gledao ali me i ne privlaci, necu da kvarim utisak.

Evo sad cu da pogledam kakav je crtez....aaaaam jeste malo loshiji,ali izgleda da je radnja super!!!!

Dosta ljudi koji su videli Kenshina,su ga bash zgotivil,ja nemam vremena da ga gledam,ali Kenshin je top rated anime (u inostranstvu naravno)...i ne za decu kao Dragon Ball,z,gt (mada je i on gledljiv...tu i tamo)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da,za Trigun sam cuo da je komican,nisam ga josh odgledao (imam mnogo da ucim,jedva stizem da odgledam ove anime shto pratim nedeljno) ,tako da je moguce da se tvom ortaku nije svideo taj humor...

Komika je samo usput.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S tim se ne bih slozila... Sve sto mi je ikad rekao da je dobro, bilo je cak odlicno, a sve sto je rekao da je sranje, bilo je jos mnogo gore od toga. S moje tacke gledista onda je lakse tebe upucati jer nemas pojma icon_smile.gif !

E a zashto ne potrazish opis i ocene pre nego shto zakljucish da je sranje????Mislim ja licno nemam pojma shta je,ali par puta umalo da odustanem neke anime zbog prvih par epizoda,a kasnije ispadne extra...za sad sam cuo da je Trigun dobar...i to iz vishe izvora,ali ja licno nemam pojma video sam deo shpice i tu je neki lik sa pishtoljem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a zashto ne potrazish opis i ocene pre nego shto zakljucish da je sranje????

Pa zar nije? Lepo je rekla da je pitala ortaka. Mislim da je to sasvim dovoljno.

Ja trenutno gledam Serial Experiments Lain, crtez je jako cudan a radnja jos cudnija...

A sto se X-a tice, (ne Gundam X, samo X, Clampov) stala sam na pola... imam traume... no.gif

Jel gledao neko Chobits? Joj, to je preeslatka serijica, dugo nisam gledala nesto tako medeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledali su ovi zaludjenici iznad icon_biggrin.gif

a meni ne daju icon_evil.gificon_mrgreen.gif

 

Opis i ocene, gde da trazi, po netu? ko je jos toliko zaludan icon_mrgreen.gif ...

Koliko to znaci, svako daje ocene i lupaju gluposti. Mozda bolje kada nam neko predlozi ko nas bolje poznaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, zasto misliti svojom glavom kad je tu drug. On sam naspram miliona.

 

Inace, posle prve i eventualno druge epizode moze ponekom i da se ucini da mozda nije sasvim vredan gledanja preostalih 24-5, ali nakon toga je izuzetno zarazan. I nema tu sta koji drug da prica.

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocu da sredim temu, posto na neki nacin skrecemo ( oni koji su odavno skrenuli se ne racunaju biggrin.gif ), tj tema je o Gundam-u a mi smo poceli uopste...

 

1 - da podelim temu pa da drugom delu dam naziv - anime / mange ( po meni bolje resenje) tu bi pricali uopsteno

2 - da preimenujem ovu temu pa da nastavimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li zarazan znaci i kvalitetan???

 

Mislio sam na nekoga ko otprilike zna sta se nama svidja.

I ne mislim na Triguna nego uopste, sta se odma vredjas, ebao to Trigun bas cu da ga pogledam. icon_biggrin.gif

 

Lik sa pistoljem i ogromni dzin koji sece stene bumerangom icon_uhoh.gificon_mrgreen.gif ( Mada i meni se ucinilo da je posle zanimljiviji i bolji, al samo sam nasumicno preleteo po epizodama pre par meseci kada sam ga dobio )

 

Vise volim filmove nego serijale... Berserk i Gits se ne racunaju...

 

Kisa i dalje pada, ufff, ocu kuciiiii

Edited by SerbZmaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bilo ni samo tebi upuceno, vec generalno. Da, ima cudnih likova, ali zar je to neobicno za animu?

 

Ima kvalitetno odradjen zaplet, mada je dobar deo glavnih premisa uobicajeno naivan. Ipak, ukupno je nov, dobar i drugaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledali su ovi zaludjenici iznad 

a meni ne daju 

Polaaako, cekaj da zavrsim icon_razz.gif

 

Opis i ocene, gde da trazi, po netu? ko je jos toliko zaludan  ...

Kahm... a sta si ti radio danas, je li?

 

Pa da, zasto misliti svojom glavom kad je tu drug. On sam naspram miliona.

Daj, sta ste se navrzli! Pa on je gledao Trigun, ne ja, ne mogu ja da kazem da je sranje! To sto ja vrednujem njegovo misljenje znaci da cu pre odgledati nesto drugo nego Trigun. Ionako sam dobila gomilu stvari u poslednje dve nedelje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se X-a tice, (ne Gundam X, samo X, Clampov) stala sam na pola... imam traume...  no.gif

 

 

 

Ja sam na pola (odgledao 13-u juce) i nameravam da nadjem vremena da ga odgledam sutra i preksutra...traume huh.gif????

X je odlican,drzi me i u smorenim delovima (zbog muzike) ,radnja je dosta jednostavna,ali taj crtacj me odushevio..baaash je dobar icon_da.gif

 

A shto se tice Gundama,ovde nisu neki drugi ljudi sa foruma (kojima sam ja prosledio Gundam SEED icon_mad.gif ) da komentarishu o njemu.

 

Ako ti je teshko da trazish evo ti neki linkovi sa Trigun-ovim opisom:

http://www.thespectrum.net/review_trigun.shtml

http://reviews.theotaku.com/view.php?action=retrieve&id=6

http://www.animeaddiction.net/anime/trigun...gunreview.shtml

 

Ima kvalitetno odradjen zaplet, mada je dobar deo glavnih premisa uobicajeno naivan. Ipak, ukupno je nov, dobar i drugaciji.

 

Nov huh.gif?!? Trigun je iz 1998-me godine...zapravo je vrlo star...

 

Vise volim filmove nego serijale... Berserk i Gits se ne racunaju...

Uf vi stvarno niste gledali Naruta icon_smile.gif

E vidish ja (sad) vishe volim serijale nego filmove,zato shto se radnja razvija i drzi te dugo vremena,a film odgledash 2,3 puta max i gotovo....

Pa aj da ti preporucim neshto (ako mozesh da nadjesh) Naruto,Gundam SEED (prvo ovo a onda i Gundam SEED Destiny,koji je njegov nastavak) ,Bleach,Full Metal Alchemist,X-a nisam pogledao ali za sada je odlican...Evangelion je malo bolestan,i ima tripozan kraj...ali generalno je OK...

 

Kisa i dalje pada, ufff, ocu kuciiiii

Gde si to zaglavio???

Edited by Bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na pola (odgledao 13-u juce) i nameravam da nadjem vremena da ga odgledam sutra i preksutra...traume ????

Svi umiru. Na izuzetno tragicne nacine. Sanjala sam to posle. Sto se crteza tice, jako je dobar, ali ima i boljih!

Postoji serijal samo o, cek cako se zove... onom liku sa belim pentagramom... Seichiro ili tako nesto, zove se Tokyo Babylon.

 

Jel iko citao Wish ili Angel Sanctuary?

 

Ako ti je teshko da trazish evo ti neki linkovi sa Trigun-ovim opisom

icon_biggrin.gif hvala...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi umiru. Na izuzetno tragicne nacine. Sanjala sam to posle. Sto se crteza tice, jako je dobar, ali ima i boljih!

Postoji serijal samo o, cek cako se zove... onom liku sa belim pentagramom... Seichiro ili tako nesto, zove se Tokyo Babylon.

 

Jel iko citao Wish ili Angel Sanctuary?

 

 

icon_biggrin.gif  hvala...

Dobro i ja sam sanjao Gundam SEED kad sam odgledao 40 epizoda u 3 dana (svake noci)...ortak je u dva-tri dana odgledao 70 epizoda Naruta (znaci oko 24 h gledanja) i dobio flesheve tipa ide i odjednom se tripuje da neko skace na njega...jesi odgledala X do kraja????

Tokyo Babylon nisam gledao,mada cini mi se da se tu spominje Subaru,ali cini mi se i da se radnja deshava pre X-a pa se nastavlja na X-a...tj. Kagui-a...

 

Angel Sanctuary mi je neshto poznato....mozda imam to negde ili sam negde naleteo,ali ne mogu da se setim.

Edited by Bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam odgledala do kraja, ali znam o kako se zavrsava. Tokyo Babylon je pre 'apokalipse'. I lik je Subaru Sumeragi... pobrkala sam ga sa nekim drugim.

Kagui? Mislis Kamui?

 

Nabavi AS. Stoji da je prepun svega i svacega sto nije za malu, u nekim trenutcima ni za veliku decu, ali je jako dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam odgledala do kraja, ali znam o kako se zavrsava. Tokyo Babylon je pre 'apokalipse'. I lik je Subaru Sumeragi... pobrkala sam ga sa nekim drugim.

Kagui? Mislis Kamui?

 

Nabavi AS. Stoji da je prepun svega i svacega sto nije za malu, u nekim trenutcima ni za veliku decu, ali je jako dobar.

Kako li sam otkucao g umesto m,cak ni meni nije jasno....i mogu da pretpostavim kako se zavrshava X,ali hocu da odgledam do kraja....e Angel Sancturay mi mnogo poznato,znam ga odnekud,ali ne mogu da se setim odakle....ksaaa....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na pola (odgledao 13-u juce) i nameravam da nadjem vremena da ga odgledam sutra i preksutra...traume huh.gif????

X je odlican,drzi me i u smorenim delovima (zbog muzike) ,radnja je dosta jednostavna,ali taj crtacj me odushevio..baaash je dobar icon_da.gif

 

Uf vi stvarno niste gledali Naruta icon_smile.gif

E vidish ja (sad) vishe volim serijale nego filmove,zato shto se radnja razvija i drzi te dugo vremena,a film odgledash 2,3 puta max i gotovo....

Pa aj da ti preporucim neshto (ako mozesh da nadjesh) Naruto,Gundam SEED (prvo ovo a onda i Gundam SEED Destiny,koji je njegov nastavak) ,Bleach,Full Metal Alchemist,X-a nisam pogledao ali za sada je odlican...Evangelion je malo bolestan,i ima tripozan kraj...ali generalno je OK...

 

 

Gde si to zaglavio???

X sam gledao ranije i stigao isto do pola, mrzelo me da prebacim na drugi komp pa da nastavim da gledam....narezao sam pa jednog dana.

 

Jos neko neka mi pomene Naruta i banovacu ga icon_smile.gif Gledao sam epizodu, dve i ok je uradjen ali ipak je za decu i ne bih zeleo da gledam 200 epizoda...necu da gledam.

Serijali mogu da budu dobri ( gits, gits ), cak su mi nekada prakticniji za gledanje, ali kod nekih se obicno prica razvuce i bla bla...

 

Ma na poslu sam zaglavio, zbog kise sam ostao duze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno sam na www.naimoka.com, imaju mnogo dobre wallpapere. Ako te/vas zanima, pod Kaori Yuki (autor AS) je Angel Sanctuary...

E sad sam pogledao imam tri epizode,ucinio mi se kao dobar crtacj pa sam ga snimio (iako sam znao da nije ceo)

Plashim se da pitam koliko ga ima....koliko ga ima?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja informisana, samo te tri epizode, i valjda je u planu da se radi dalje.

Manga ima nekih 20 knjiga, prevedene su (na engleski) samo tri. Ostali prevodi su kineski i francuski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SerbZmaj pa banuj me ako morash,ali nemoj da zakljucujesh o crtacju iz prve dve epizode,kada prava akcija tek pocinje oko 7-8 epizode (pa cak i od 3-4 ima dosta akcije)....kada shtite onog starca i poshibaju se sa Zabuzom...e sad to shto necesh da gledash je pametno sa tvoje strane,jer ja sam se navukao i sad ne mogu da prestanem icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...