Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Hellsing, realno gledano je glup. Nema stvarno radnju, jeste nedorecen i nekako zbrzan i zbunjiv, al mislim da ne poznajem osobu koja ce reci da je sranje... Ima neceg ekstremno gotivnog u njemu...

A taman sam mislila da ga uzmem! Znaci ne vredi ga kupovati... ? ph34r.gif

 

Hm, mozda. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu sad da chitam swe shto ste pisali, ali me zanima jel ima neko Plawu princezu, odnosno Bosco, i gde to mozhe da se nadje uopshte?

Na ovo mislis, jel' tako: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2107

 

Nazalost jos niko ne zna gde to moze da se skine...jedino neko da naruci DVD-ove iz inostranstva, pa ostali da rip-uju od njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta ljudi je to gledalo kao "mali deca" zlol. Steta, to su pustali na 3K-u bese? Moraju da imaju to u nekoj arhivi breee...osim ako i to nije izgorelo u onom pozaru u kome su nestali Ninja Turtles sa Djuzom i Simicem, i onaj stari Bugs Bunny sa istom ekipom, kao i mnogo drugih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman sam postavio ovakvu temu u sve i svashta kad sam video ovo.

Chrno Crusade je definitivno najbolji anime ikad, meshavina dva najbolja animea Full Metal Alchemista i Hellsinga, naravno tu je Berserk i Naruto MANGA BEZ FILLERA.

 

WWW.ANIMESICKNESS.BG.TC - Forum za anime i mangu, obavezno posetite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mushi mushi ^^

 

Izuzev mozda Roboteka kao klinac i par poznatijih dugometražnih Anima nisam ih se baš nagledao, al evo sad nabavih Rah-Xephona i Samurai Champloo-a i prilično sam ih brzo spiljio icon_mrgreen.gif

 

Dosta su različiti, (Rah-Xephon je podosta komatozan na momente, treba da zbavim i onu dodatnu epizodu, mada mi ortak reče da je ona takodje filozofska icon_mrgreen.gif ), ali oba mi se do jaja svidjaju, predstavljaju ona dva različita sveta koja postoje u tim crtaćima kako kapiram - ili su neki samuraji ili roboti ;p.

 

Anyway, ako neko ima preporuku za nešto slično i ili od istih autora ...

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...