Jump to content

Trzalice


Silver_Moon

Recommended Posts

Obzirom da sviram bass, koristim trzalice od 1.5mm do cak 3mm. Ali ove od 1.5 mi najvise odgovaraju. Nisam ja od onih basista koji sviraju prstima, ja sam se u pocetku ugledao na Glovera, Sarzo-a i Hughes-a.

Imao sam jednu trzu D'addario i izgubio sam je, ona mi je bila najjaca.

Sad sviram sa Jim Dunlop uglavnom.

 

Imam i trzu od Billy Sheehan-a (ufatio na Vai-ovom kocertu) al nju ne koristim posto sam je uramio. hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzalice!? Guitar n00bs! Trzalice su za picke. Koristim metalni novac za sviranje. Uglavnom onaj od dinar ili dva. Kada je svirka, tada zgrabim punu saku dinara i bacam u publiku, pa neka vidi masa da ja imam para, jebo vas ja. Boli mene kurac!

Edited by Mamlaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
To majstore reci im :rockdevil:

ja menjam,malo crvena,malo crna....

 

znash kako to posle ide - malo crvena, malo crna, malo e zica, malo A, pa E, ponekad i G... :mhihi:

bar je tako sa mojim gitaristom :D :D :D :D :D

 

skup sport ta jazz 3 trzalica

 

ja sam suptilniji chovek. 1.00 ili 1.14, uglavnom dunlopi, mada i inTune lepo prijanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Trzalice!? Guitar n00bs! Trzalice su za picke. Koristim metalni novac za sviranje. Uglavnom onaj od dinar ili dva. Kada je svirka, tada zgrabim punu saku dinara i bacam u publiku, pa neka vidi masa da ja imam para, jebo vas ja. Boli mene kurac!

 

To pokazi im sta je moc devalvacije!

Edited by Malisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko hoce da kupi 10 Jazz III crvenih po ceni od 500 kinti neka mi se javi. U Maricu su najjeftinije u gradu i kostaju 75 din, tako da vam se isplati! :bigblue:

 

Uzeo ih brda, pa mi ne treba toliko, a pare ce da zatrebaju! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko hoce da kupi 10 Jazz III crvenih po ceni od 500 kinti neka mi se javi. U Maricu su najjeftinije u gradu i kostaju 75 din, tako da vam se isplati! :bigblue:

 

Uzeo ih brda, pa mi ne treba toliko, a pare ce da zatrebaju! :D

 

Vazi! :bigblue:

 

 

@Kingadtgsgfkg - Moze jedna slomljena palica za 500?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...