Jump to content

Trzalice


Silver_Moon

Recommended Posts

uh bre ovo ispade ko sa one reklame za uloske... koje uloske Tea koristi...???

Ovaj komentar ti je suvishan.

Ako ti se ne svidja tema ti je preskochi, ne morash da je pljujesh.

 

 

A reci mi brate koje ti ulozke koristish????? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Edited by Silver_Moon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj komentar ti je suvishan.

Ako ti se ne svidja tema ti je preskochi, ne morash da je pljujesh.

 

 

no.gif O moj Boze, ko vredja temu....

Tema uopste nije losa, samo.... nemam vise snage za ovo! wallbash.gif

 

I nemoj da vredjas! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja koristim Ibanez-ove, najvise neke "hikizume" (stvarno tako pise na poledjini).....

-Mnogo su dobre, ne trose se nesto extra (da ne kazem, uopste), tvrde tamo koliko mi treba....a da, koristim 1.20 mm.....

-I naravno, neke Ibanez-ove, isto 1.20 mm, ali su dosta cudne.....

-U radnji mi je lik rekao da su to neke, metalne, oblozene plastikom....Ako mi ne verujete, idite u onu novu radnju, kod "zelenjaka", jer sam tamo provalio da ima.Posto sam prve takve trzulje kupio u Zrenjaninu.....

-Sta se desava, bacite bilo koju trzalicu, koja nije malo pre pomenuta, i saslusate zvuk pada, a onda bacite (na pod, naravno...ili na bilo sta tvrdo) ovu "metalnu", i opet saslusate zvuk....samo ce vam se kasti...

-Dobre su trze, ali se posle mnogo "deljanja" (barem meni) iskrivi vrh...meni se iskrivio icon_sad.gif , ali posto sam nedokazana budala, Ja opet kupih te iste, i sad mi stoje na stolu, i bleje.....

-Nadam se da ce ovo nekome mozda da pomogne, jer zaticem sebe kako pisem seminarske icon_mrtav.gif

-Pozdrav icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma meni posle jedno 2 sata peglanja tog vrha ni nema vise icon_smile.gif

Onda, definitivno, probaj ove Ibanez-ove...kako bese...cek-cek...hikizume (strasno), kakvo ime...imas ih u radnji na "zelenjaku", mozes od 1.20 mm, i od 1.00 mm....obe vrste su dobre, mada vise tipujem na 1.20 mm, cisto zbog zvuka(da-da, trzalice uticu na zvuk, veoooomaaaaaa...ni ja nisam verovao)

-Pozdrav icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest finger

Najdeblje moguce,one od 2-3 milimetara,jedino sa njima mogu da odsviram sve Petruccijeve solaze. One tanke i mekane mi nekako zapinju o zice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najdeblje moguce,one od 2-3 milimetara,jedino sa njima mogu da odsviram sve Petruccijeve solaze. One tanke i mekane mi nekako zapinju o zice.

A sta mislis da mozda predjes da sviras bas sa tako debelim trzalicama? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričam sa tipom koji radi kod Marića pre neki dan... Kad ono, ima Jazz III , male crvene... Ja uzeo nekoliko komada vidim pri kraju su a znam da nisu imali.

"a dobili ste Jazz III?" konstatujem

on krene sa tonom žalopojke, "ma da, ali evo opet će da nestane... Stalno naručujemo te i svi dođu pokupuju koliko god ima i onda opet nemamo" icon_smile.gif

 

Gde sam i savetovao svima koje znam da probaju te trzalice, sad mi je stalno problem da ih nađem kad mi zatrebaju wallbash.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od skora koristim onu shto mi je Trujillo bacio na koncertu, chini mi se da je kalibra 0,88, ne pishe nishta na njoj... u principu preferiram shto tanje icon_smile.gif S debeljucama se mnogo teze snalazim, ipak ne drndam bass, vetj obicnu akustaru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif a' si deb'la! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nemoj tako Mustaine...

Ja vezbam, i vezbam, mozda jednog dana i naucim nesto da sviram icon_rolleyes.gif

Pa ces ti da vidis, i Ritchie, pa cu ja da predjem na bas, a tada nece niko smeti da mi zabrani, pa cete vi da crknete...a ja cu da sviram bas, i to prstima....

icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Ljudi, ne trudite se da me shvatite........

A ti burazeru, sledeci put kada se nalozis i bacis trzalicu u publiku, probaj malo dalje od prvog reda.... icon_cool.gifph34r.gif He...

poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...