Jump to content

Zašto ste počeli da svirate?


Morbid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Blejimo moj drug Djommy_Ludak i ja u kraju( bese to pre nekih 5 god. sigurno) u hoodu i skontamo da nam je zesce dosadno i resimo da napravimo bend.(OFELIST)...KO DA JE JUCE BILO...:):):):):)

 

Posto nije znao da svira ni jedan instrument, resi da se dovati bubnja i ja mu nadjem nekog profana a ja krenuh na solo pevanje.

 

eTO...iz ciste dosade..a danas...ok bi reko..slavimo dosadu ko praznik..nismo ni sanjali sta nam je taj dosadni dan doneo u zivotu... :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Neka je rocka i metala..neka je ludo i brzo... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Kad se setim, za svoj 4. rodjos sam od caleta dobio gitaricu tj. plasticna decja igracka sa zicama od nekog najlona ili cega vec.Drndao sam je neko vreme i na kraju razlupao o gelender samo se ne secam zasto bese.Inace poceo sam da drndam zahvaljujuci cika Dave-ju :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Па ја сам почо да свирам да могу да одраним жену и ситну децу. Свирам с неким циганима по вашарима и кафанама, ситна пара, ал доста за живот...

Zene basisti su kul:D

Meni u bendu svira jedna:D

Боле тебе, Перо... Срећа па ниси и ти басиста, иначе би морао да тражиш нови бенд! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrlo prosto. poceo sam da sviram zbog lakih riba, alkohola i zurki.onda sam shvatio da su lake ribe lake i bez toga da imas band, pa sam se posveio onim tezim. kako njih ne mozes da nahvatas na band fore, ostala je samo ljubav prema muzici. i alkohol i zurke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...