Jump to content

Zašto ste počeli da svirate?


Morbid

Recommended Posts

Ja sam poceo u drugoj godini srednje, ali sam uvek imao afinitet prema muzici,

bio sam u domu za ucenike i tamo sam upoznao par gitarista koji su dolazili u moju sobu da vezbaju...sad sam ih zajebao sto se tiche sviranja...hehehehehe

Jednostavno sam zavoleo instrument...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnormalniji odgovor(da odgovor ce mi biti u toj kategoriji,iako ja sama sam daleko od normalnog) je da sam pocela da sviram iz ljubavi prema muzici,a podobnije receno iz moje ljubavi prema tome sto mi je cale svirao elektricnu gitaru,i obozavala sam kad je svirao kad sam bila klinka.I tako sad ja sviram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako ja sama sam daleko od normalnog).

e sad kad bi josh gledali ko je normalan...dusho ovde smo svi daleko od normale...zavisi shta ti smatrash pod normalnim

ja recimo za osobe kazem da su normalne ako su totalno drukcije od drugih. orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prvo sam htela da sviram klavijature pa sam odustala jer me je mrzelo a selu svirku stojim u jednom mestu,posto je moj cale rocker i motorista,cesto su dolazili gitaristi kod mene kuci i tako sam krala fazone od njih i pocela da sviram gitaru a i zato sto mi se svidja njen zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog mame...rekla mi je da ako ne budem poceo da sviram gitaru da ce prestati da me doji...ali sam zato sada sigurno najbolji gitarista na planeti i bolji od svih vas "rokera", jebo vam ja mater glupu icon_da.gif ...tata je inace imao obicaj da me tuce shibom kada sam gresio...i jednom sam zavrsio na urgentnom centru kada sam pokusao da napravim svoju pesmu...ali ja sam bolji i vi samo mozete da mi evotigana.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog mame...rekla mi je da ako ne budem poceo da sviram gitaru da ce prestati da me doji...ali sam zato sada sigurno najbolji gitarista na planeti i bolji od svih vas "rokera", jebo vam ja mater glupu icon_da.gif ...tata je inace imao obicaj da me tuce shibom kada sam gresio...i jednom sam zavrsio na urgentnom centru kada sam pokusao da napravim svoju pesmu...ali ja sam bolji i vi samo mozete da mi evotigana.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog mame...rekla mi je da ako ne budem poceo da sviram gitaru da ce prestati da me doji...ali sam zato sada sigurno najbolji gitarista na planeti i bolji od svih vas "rokera", jebo vam ja mater glupu icon_da.gif ...tata je inace imao obicaj da me tuce shibom kada sam gresio...i jednom sam zavrsio na urgentnom centru kada sam pokusao da napravim svoju pesmu...ali ja sam bolji i vi samo mozete da mi evotigana.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nemanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sam htela da sviram klavijature pa sam odustala jer me je mrzelo a celu svirku stojim u jednom mestu...

Koji razlog... biggrin.gif

Mada jeste, to stoji... icon_rolleyes.gif

Pa, recimo da mi je bilo dosadno i imala sam puuno slobodnog vremena, pa reko...ajde...da se oprobam i u tome. ph34r.gif

Prvo sam htela harfu ( 233.gifph34r.gif ), pa violinu, a zavrsila sam na klaviru.

Goreg djaka muzicka skola nije videla. ph34r.gifmhihi.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, recimo da mi je bilo dosadno i imala sam puuno slobodnog vremena, pa reko...ajde...da se oprobam i u tome. ph34r.gif

Prvo sam htela harfu ( 233.gifph34r.gif ), pa violinu, a zavrsila sam na klaviru.

Zavrsila na klaviru? Ju noti grl, ju... icon_redface.gificon_wink.gificon_mrgreen.gif

 

On-topic: oduvek zeleo. marljivo shtekao. otisao i kupio.

ostalo ce biti istorija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...