Jump to content

Zašto ste počeli da svirate?


Morbid

Recommended Posts

Pa zivim u srbiji a dimo jedina pozitivna stvar u vezi sa nashim bavljenjem sviranjem su svadbe mozesh neku kintu i da izvucesh tu i tamo

U pravu si. Ja licno mislim da se devojke ne pale toliko na sviranje kao nekad, ali ima izuzetaka...Nije zamrlo ali se potiskuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zivim u srbiji a dimo jedina pozitivna stvar u vezi sa nashim bavljenjem sviranjem su svadbe mozesh neku kintu i da izvucesh tu i tamo

E jebiga ako ti je to jedina pozitivna stvar u vezi sviranja gitare ti onda lepo skoci s'mosta icon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

U osnovnoj skoli moji ortaci odlucili da prave grupu i da sviraju domaci rok pukeface.gif , ali naime nedostajao im je bubnjar. Pitali su mene da im uletim kao bubnjar jer smo se intenzivno druzili, tu ja i pristanem. Ubrzo zatim vidim na filmu "Green Card" jedno crnce sto lupa u kantu za farbu i odusevim se kad sam saznao mogucnosti bubnjeva. Naravno odmah sam se iscimao da dovucem jeftinije bubnjeve iz Rumunije i da ih sviram na gajbi.

 

Savet svim buducim bubnjarima:

Dobro zapamtite koji od murkana iz vaseg reona pije sladju a ko gorcu kafu, i uvek imajte nesto slatko u kuci. mhihi.gif

Posle sedme prijave za remecenje javnog reda i mira, sam se zgotivio sa policajcima i posle nije bilo frke, mada su bubnjevi u stambenoj zgradi stvarno napast za komsiluk. Kad se okolina navikne, nema frke ako svirate od 5h do 10h.

Za pocetak je kanta za farbu genijalno resenje, verujte mi. icon_rockdevil.gif

Ja se kod kuce druzim s ovako necim, stvarno ne bih da mucim komsije, ipak sam dobra dusa icon_smile.gif A i nemam bas mesta za normalan set.

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasicna fora, dodju neki caletovi i kevini prijatelji, i vide sviram gitaru, pa se raspituju, da li svako vece izlazim sa svakom drugom ribom i tome slicno...

a ja im kazem da je njihoto vreme proslo i da gitara i muzicari vise nisu toliko popularni kod devojaka kao sto su nekada (u njihovo vreme) bili! icon_da.gif

 

U skoli ima pun ***ac idiJota koji su samo zbog toga poceli svirati gitaru (ribe i sl...)

 

Ja sam jednostavno zeleo da budem Metalika mhihi.gif da sviram tako mocnu muziku i da ludim po bini pred hiljadama fanova u extazi!

 

A i osecaj, kao sto vec neko rece, mi se nevidjeno svideo, pa sam i nastavio da sviram! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Ludilo icon_rockdevil.gifpivopije.gifmusik19.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

 

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja sam jednostavno zeleo da budem Metalika mhihi.gif da sviram tako mocnu muziku i da ludim po bini pred hiljadama fanova u extazi!

 

A i osecaj, kao sto vec neko rece, mi se nevidjeno svideo, pa sam i nastavio da sviram! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Ludilo icon_rockdevil.gifpivopije.gifmusik19.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

 

 

poz! pivopije.gif

I kada si se probudio sta je onda bilo biggrin.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kada si se probudio sta je onda bilo biggrin.giflaugh.gif

e brate, morash imati malo razumevanja, ipak to je bilo u petom razredu osnovne... a onda dok sam namolio roditelje da mi kupe djitru, pa samo sto se nisam porodio...

Poklon je malo zakasnio i stigao posle prve godine srednje, ali sta se moze...

 

I ti mene pitas sta je bilo kada sam se probudio???!?!? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Samo cu reci: " icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif "

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dobro je da se ne pale icon_da.gif ...zato sto sada ima manje retardiranih gitarista koji su poceli da sviraju samo zbog toga...da ne nabrajam sad imena, uostalom znate i sami

Sta je bre dobro da se ne pale? icon_confused.gif Kao, smetalo bi ti? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...