Jump to content

Zašto ste počeli da svirate?


Morbid

Recommended Posts

Ja volim cukica, sta je tu cudno icon_confused.gif ( parodija na recenicu: " hoce covek da puca iz bazuke na svadbi, sta je tu cudno" ).

 

Elem ja sam poceo da sviram zato sto sam hteo da postanem clan offspring-a, da da, samo se vi smejte, ali to je iskrena zelja, za razliku od mnogih drugih. Ah kako sam ja slusao taj band.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno receno svejedno mi je...posto vecina takvih "riba" nema blage veze s'muzikom...isto je njima svirao ti kao Cukic ili Vai icon_smile.gif ...samo da nisko drzis gitaru i da si baja icon_smile.gif ...bedno

U pravu si brate ali zato sada imamo vise vremena da vezbamo!! musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim cukica, sta je tu cudno icon_confused.gif ( parodija na recenicu: " hoce covek da puca iz bazuke na svadbi, sta je tu cudno" ).

 

Elem ja sam poceo da sviram zato sto sam hteo da postanem clan offspring-a, da da, samo se vi smejte, ali to je iskrena zelja, za razliku od mnogih drugih. Ah kako sam ja slusao taj band.

Zar nisi hteo da svirash sa Vil Smitom icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno receno svejedno mi je...posto vecina takvih "riba" nema blage veze s'muzikom...isto je njima svirao ti kao Cukic ili Vai icon_smile.gif ...samo da nisko drzis gitaru i da si baja icon_smile.gif ...bedno

A sto bi mene zanimalo da li devojka ima veze sa muzikom ili nema? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif Ako se lozi na sviranje, sta te briga da li ima ili nema veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej pazi malo druze nek moj drug odsvira Nothing else matters od metallica a ja

Serranu od jason beckera sta mislis sta ce da se svidi nekoj curi vise???da da znam da znas

Nothing else matters naravno !!!znacija se mucim ko konj da to odsviram a neki baja(kao sto marty rece) svira nothing else matters!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto bi mene zanimalo da li devojka ima veze sa muzikom ili nema? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif Ako se lozi na sviranje, sta te briga da li ima ili nema veze...

Pa kao sto sam rekao svejedno mi je...ja sam ionako poceo da sviram gitaru iskljucivo zbog sebe...ali opet bolje da se ribe loze na gitariste nego na "pare" icon_smile.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej pazi malo druze nek moj drug odsvira Nothing else matters od metallica a ja

Serranu od jason beckera sta mislis sta ce da se svidi nekoj curi vise???da da znam da znas

Nothing else matters naravno !!!znacija se mucim ko konj da to odsviram a neki baja(kao sto marty rece) svira nothing else matters!!!!

 

cekaj malo prijatelju, pa neces valjda na pijanoj zurci da sviras solo iz "never die" i "rising force"?! to ostavi za neki drugi dan, kad ti navrati drugar gitarista, a na pijanoj zurci se svira nothing else matters, lutka sa naslovne strane, balkane moj, dobro jutro, i ostali klasici sa ovih prostora koji sluze da uspesno smeksaju, inace jako tvrda, zenska srca. te pesme obavezno moras i da pevas dok sviras gitaru, a na licu mora da bude blagoteleci, molecljiv pogled napusenog i pokislog kuceta, nad kojim niko nece da se sazali. a posle se svira nesto drugo, ali to je vec druga prica. icon_wink.gif kakav crni malmstin! icon_smile.gif

 

p.s. prokleta gitara, dok sam ja vezbao skale i arpedja 10 sati dnevno drugi su odvajali ribe na a mol, f dur, c dur i g dur. no.gif jos taj g dur u prvoj poziciji nisu hvatali kako treba vec samo treci prag na prve dve zice (kaziprstom), a ostale prazne! icon_smile.gificon_smile.gif

 

p.p.s. uskoro novi bestseller: "guitarist's guide to pussy"! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Gargamele nikad od tebe nece biti "ritam gitarista" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...ali opet nikad nije kasno, zapamti!!!...evo ja sam pre mesec dana poceo da hvatam G Dur onako "ciganski" i vec sam povalio 2 ribe!!!...sta ce tek biti kada budem poceo da stavljam mali prst iza vrata kao sto to radi Gile iz Orgazma musik19.gif ...ili tek ako budem spustio gitaru "do muda" onako Slash-ovski icon_cool.gifmrred.gif ...ne smem ni da pomislim...jebes ti coveka koji nije ritam gitarista...drago mi je samo da sam napokon shvatio sustinu sviranja...a to je naravno jebanje icon_rockdevil.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

P.S. Paket nam najverovatnije stize u nedelju icon_biggrin.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej pazi malo druze nek moj drug odsvira Nothing else matters od metallica a ja

Serranu od jason beckera sta mislis sta ce da se svidi nekoj curi vise???da da znam da znas

Nothing else matters naravno !!!znacija se mucim ko konj da to odsviram a neki baja(kao sto marty rece) svira nothing else matters!!!!

Nemoj tako volim ja Nothing Else Matters icon_da.gif ...veruj mi ovim Beogradskim "Ritmasima-Troprstasima" koje ja pominjem ta pesma je kao tebi na primer Bumbarov Let icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

E sve bi ih pobio majke mi violent.gificon_smile.gif ...najjace je kad ih pitas sta sviraju...kazu "Pa ritam brate" ili "Samo domaci rok" wallbash.gificon_smile.gif ...takodje primetio sam da svi imaju obicaj-ritual da stave cigaru (po mogucstvu Fast icon_smile.gif ) u civije icon_smile.gif ...ali i pored svega toga obozavam ih icon_da.gif ...jer da njih nema onda nebih imao kome da se smejem icon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako volim ja Nothing Else Matters icon_da.gif ...veruj mi ovim Beogradskim "Ritmasima-Troprstasima" koje ja pominjem ta pesma je kao tebi na primer Bumbarov Let icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

E sve bi ih pobio majke mi violent.gificon_smile.gif ...najjace je kad ih pitas sta sviraju...kazu "Pa ritam brate" ili "Samo domaci rok" wallbash.gificon_smile.gif ...takodje primetio sam da svi imaju obicaj-ritual da stave cigaru (po mogucstvu Fast icon_smile.gif ) u civije icon_smile.gif ...ali i pored svega toga obozavam ih icon_da.gif ...jer da njih nema onda nebih imao kome da se smejem icon_smile.gifpivopije.gif

al si zao sa tim civijama! icon_smile.gifmrred.gif

 

Ja znam par, koji kazu... pa sviram narodnjake i domace stvari, domaci rok! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako volim ja Nothing Else Matters icon_da.gif ...veruj mi ovim Beogradskim "Ritmasima-Troprstasima" koje ja pominjem ta pesma je kao tebi na primer Bumbarov Let icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

E sve bi ih pobio majke mi violent.gificon_smile.gif ...najjace je kad ih pitas sta sviraju...kazu "Pa ritam brate" ili "Samo domaci rok" wallbash.gificon_smile.gif ...takodje primetio sam da svi imaju obicaj-ritual da stave cigaru (po mogucstvu Fast icon_smile.gif ) u civije icon_smile.gif ...ali i pored svega toga obozavam ih icon_da.gif ...jer da njih nema onda nebih imao kome da se smejem icon_smile.gifpivopije.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako volim ja Nothing Else Matters icon_da.gif ...veruj mi ovim Beogradskim "Ritmasima-Troprstasima" koje ja pominjem ta pesma je kao tebi na primer Bumbarov Let icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

E sve bi ih pobio majke mi violent.gif  icon_smile.gif ...najjace je kad ih pitas sta sviraju...kazu "Pa ritam brate" ili "Samo domaci rok"  wallbash.gif  icon_smile.gif ...takodje primetio sam da svi imaju obicaj-ritual da stave cigaru (po mogucstvu Fast icon_smile.gif ) u civije  icon_smile.gif ...ali i pored svega toga obozavam ih icon_da.gif ...jer da njih nema onda nebih imao kome da se smejem icon_smile.gif  pivopije.gif

Istina je, narocito to sa cigarom icon_smile.gif To ih bre cini odraslima ali opet mladalackim u srcu, kako ih ne razumes icon_mrgreen.gifwallbash.gif

 

EDIT: A posto je Fast cigara, mogu brze da sviraju ritam icon_uhoh.gificon_smile.gifmhihi.gifmusik19.gif

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina je, narocito to sa cigarom icon_smile.gif To ih bre cini odraslima ali opet mladalackim u srcu, kako ih ne razumes icon_mrgreen.gifwallbash.gif

 

EDIT: A posto je Fast cigara, mogu brze da sviraju ritam icon_uhoh.gificon_smile.gifmhihi.gifmusik19.gif

Pa da kako mi to nije palo na pamet icon_smile.gif

 

Sta znam dobra je ta brzina ali nema to dusu brate...znas da ti kazem ja nesto svako ko svira brze od Bajage i koristi one zle akorde (posle prva tri praga icon_smile.gif ) nema dusu icon_da.gif ...ili nedaj boze da svira prstima no.gif ...pa to je sve nekako ne-rokerski no.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej pazi malo druze nek moj drug odsvira Nothing else matters od metallica a ja

Serranu od jason beckera sta mislis sta ce da se svidi nekoj curi vise???da da znam da znas

Nothing else matters naravno !!!znacija se mucim ko konj da to odsviram a neki baja(kao sto marty rece) svira nothing else matters!!!!

Pa onda nauci da sviras Nothing Else Matters, i bice picke za tebe mhihi.gif

 

Sala, naravno, ali citajuci tvoj gore citirani post sticu se dva utiska:

 

1) da si Beckera svirao da bi (izmedju ostalog) sarmirao neku ribu

2) da ti je ispod casti da sviras Nothing Else Matters

 

---------------------------

 

3) (spec. dodatak) Procitaj Gargamelov post.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali opet bolje da se ribe loze na gitariste nego na "pare" icon_smile.gificon_da.gif

Posve logicno icon_smile.gif

 

Uzgred, sto se tice onih kvazi - gitarista o kojima si pisao, ja se ne nerviram zbog njih, iz prostog razloga sto ih i ne smatram pravim gitaristima icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Gargamele nikad od tebe nece biti "ritam gitarista"    ...ali opet nikad nije kasno, zapamti!!!...evo ja sam pre mesec dana poceo da hvatam G Dur onako "ciganski" i vec sam povalio 2 ribe!!!...sta ce tek biti kada budem poceo da stavljam mali prst iza vrata kao sto to radi Gile iz Orgazma 

 

znaci, bacam se na krajnju granicu zurka-soloa: "a man who sold the world". e, to je efektno! icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

P.S. Paket nam najverovatnije stize u nedelju 

 

ohoho, jedva cekam! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzgred, sto se tice onih kvazi - gitarista o kojima si pisao, ja se ne nerviram zbog njih, iz prostog razloga sto ih i ne smatram pravim gitaristima icon_da.gif

Pa daleko od doga da mene oni nerviraju...ja samo mnogo volim da ih podjebavam mhihi.gif ...to mi produzava zivot icon_smile.gif ...ja jos od malih nogu imam naviku da podjebavam debile icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...