Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

Али ми све некако смрди да су ово Крстовићи пласирали намерно дезинформацију као пропагандни трик да виде колико људи ће жалити за бендом. Надам се да грешим.

To je i meni palo na pamet... U slucaju da ste se stvarno raspali, krivo mi je, ali opet, kao sto kaze Old Smuggler ako nesto ne ide, nema smisla nastavljati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Али ми све некако смрди да су ово Крстовићи пласирали намерно дезинформацију као пропагандни трик да виде колико људи ће жалити за бендом. Надам се да грешим.

Bez uvrede, ali to je glupost! no.gif

 

Licno mislim da smo bili sasvim fin i pristojno poznat bend da bi se o nama pricalo i bez ovakvih medijskih spekulacija. no.gif

 

No dobro, svako ima pravo da misli sta hoce, ja sam moderatoru rekao da zatvori temu za par dana da bi ljudi videli informaciju, a ne da bi zalili za bendom.

 

I generalno, mislim da ljudi koji nas dovoljno poznaju, znaju koliko je Zarku i meni znacio ovaj bend i da se nikad ne bi grubo salili na racun njegovog postojanja.

 

Poz svima pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta se bre koji kurac raspadate pichke jedne usrane...

Kako ja ovo saznajem tek sada?

E NIKOLA , jako sam ljut , ti znash da ti slede zestoke batine od pevacha Through Art-a ... prvo cu da te slomijem , onda cu da te savijem , pa cu onda da te nateram da sav tako sjeban pojedesh onu tvoju gitaru deo po deo...

 

icon_mad.giflaugh.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta se bre koji kurac raspadate pichke jedne usrane...

Kako ja ovo saznajem tek sada?

E NIKOLA , jako sam ljut , ti znash da ti slede zestoke batine od pevacha Through Art-a ... prvo cu da te slomijem , onda cu da te savijem , pa cu onda da te nateram da sav tako sjeban pojedesh onu tvoju gitaru deo po deo...

 

icon_mad.giflaugh.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nekog vremena pomenuo ja Telcontaru da trazim klavijaturistu i on mi rece da se Acid Rain raspao i da im je doticni "dobar". Skinuo sam sa sajta one 4 pesme i stvarno mi nije jasno kako ranije nisam cuo za vas?? Pogotovo shto su git. i bas iz mog bivsheg kraja.. Ne znam kako ste zvucali live ali su ove demo pesme uradjene sasvim pristojno a neke od ideja su vrlo zanimljive i lepo osmishljene.. Hteo bih da kazem, zao mi je sto ste se raspali, ali ne mogu jer cu sad da vam vrbujem klavijaturistu.. icon_razz.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sve naj bolje u buducim muzickim karijerama! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е набијем вас. Нашао сам онај ваш демо и слушам га цело јутро. Набијем вас да вас набијем да вас набијем на ону ствар да вас набијем. icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nekog vremena pomenuo ja Telcontaru da trazim klavijaturistu i on mi rece da se Acid Rain raspao i da im je doticni "dobar". Skinuo sam sa sajta one 4 pesme i stvarno mi nije jasno kako ranije nisam cuo za vas?? Pogotovo shto su git. i bas iz mog bivsheg kraja.. Ne znam kako ste zvucali live ali su ove demo pesme uradjene sasvim pristojno a neke od ideja su vrlo zanimljive i lepo osmishljene.. Hteo bih da kazem, zao mi je sto ste se raspali, ali ne mogu jer cu sad da vam vrbujem klavijaturistu.. icon_razz.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sve naj bolje u buducim muzickim karijerama! icon_rockdevil.gif

haha icon_smile.gif

 

...debil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...