Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

Ja samo da se ne zaboravi na njih kao mlade a vrlo pespektivane momke(ne govori mi se ono kao sto ceo yumetal kaze RESPECT ) vec samo napred i ne obazirite se na ne bitne stvari i likove icon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gif

Hvala,Branko.Srecna ti nova godina pivopije.gif

Moram obavestiti ljude da ce nas prvi demo (odnosno promo cd)biti skoro sigurno gotov do kraja januara.

Tracklist ce biti sledeci:

1.Alpha

2.Legacy

3.Shattered mirror

4.Red ocean

 

Napravicemo veoma mali broj tih diskova (koliko nam finansijska situacija dozvoli) i oni ce biti verovatno podeljeni ljudima,a bice verovatno i da se skine sa neta.

Zamolio bih ljude koji lepo crtaju da nam osmisle logo i da me kontaktiraju na pp ako nesto smisle.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napravicemo veoma mali broj tih diskova (koliko nam finansijska situacija dozvoli) i oni ce biti verovatno podeljeni ljudima,a bice verovatno i da se skine sa neta.

 

Tj. bice podeljeno ono sto preostane posle slanja sajtovima, novinama i radijima (iliti radiju icon_biggrin.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam neku pesmu kod jedne moje prijateljice ali bih voleo da "Zarko" cujem sve te pesme.Ako bude mogao neki disk da mi se nekako dostavi OK ako ne skinucu sa neta

Srecna Nova Godina i bozicni praznici i vidimo se na nekoj svirci

KEEP FIGHTING FOR METAL icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Cim bude gotov CD dobices ga sigurno. pivopije.gif

Sreca i tebi nova godina. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zahvaljujemo sto si nam vratio nase bootleg snimke sa probe" icon_smile.gificon_smile.gif

Nego, kakva je Red Ocean? Sta da ocekujem? Przh przh icon_rockdevil.gif ili volim te - ne volis me trip?

Zahvaljujemo se sto si bio na nasim probama i trpeo da nas slusas 2 sata bez prestanka pa sve to jos nekoliko puta.Zaista,to jos niko nije izdrzao.

Red ocean je do jaja.Pravi hit ,bar tako Nikola kaze.(a nikola nikad ne gresi kad su te stvari u pitanju)

Max je napisao tekst i smislio pevanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj onda ljudi ovako: Svi sakupite po tri zatvaraca sa bilo kog proizvoda sa Acid rain znakom i posaljite do kraja januara .Izvalcenje za srpsku novu godinu.Svaka druga dobija icon_smile.gif

Do kraja januara? A izvlacenje za srpsku? icon_smile.gificon_smile.gif

 

Sta si duv'o, priznaj. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...