Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

Ko ce da snima emisiju? Prvi put... Drugi put... Treci put... Niko se ne javlja?

Ma ne mora niko da snima.Ionako necemo nista pametno reci,siguran sam.

Vazno je da ljudi slusaju i cuju pesme.Dakle,ljudi,ukljuciti svoje radio prijemnike

oko 22h i podesite ih na frekvenciju radija 202.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebi ga, bio sam kod ortaka pa nisam imao kasetu da snimim, al je bila sjajna kombinacija "Zarko i Marko", ko Mirko i Slavko icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  Aj pozdrav!

Bosko i Stanko... mhihi.gif...heh...zezam se! icon_mrgreen.gif

 

Pozdrav ekipi!

Super zvuce pesme i nove i stare... jebem li ga...hevi rad braco icon_rockdevil.gif

 

Samo napred metalno!!!! icon_rockdevil.gif

 

blink.gif

 

givemebeer.gifgivemebeer.gifgivemebeer.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Hvala sto ste mi javili, icon_uhoh.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

e acidovci gotivan vam je demo, svidja mi se, nisam jos sve pesme skinuo, tacnije skinuo sam samo Red Ocean, mada verujem da je sve ok, pozdrav i samo nastavite pivopije.gif

 

P.S. kucko demo ti nije ni za kurac evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimila sam ja, ali samo pesme

Pametno, pametno! icon_biggrin.gif

i prateci je fals u toj pesmi

icon_redface.gificon_biggrin.gif

Mlogo ste jaki

Jashta! pivopije.gif

Bosko i Stanko... ...heh...zezam se! 

Pozdrav ekipi!

Super zvuce pesme i nove i stare... jebem li ga...hevi rad braco 

Samo napred metalno!!!! 

Hvala druze! pivopije.gif

P.S. kucko demo ti nije ni za kurac

Oh, no! wallbash.gif The Bu-bitch is back in town...

There`s gonna be some blowjobs... evotigana.gif

 

Pozdrav svima i hvala na pohvalama i kritikama! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malopre sam skinuo vashe 3 pesme ....... i mogu reci da je demo sasvim ok,barem ovako na prvo slushanje....icon_da.gif..(inache, skinuo sam sve sem Shatered mirror ,zato shto sam nju chuo odavno...al,sve jedno skinucu je..)

Jeste da ima malo vishe uticaja Sym-Xa(shto je za pohvalu,naravno pivopije.gif),mozda i Labyrintha-barem shto se tiche sola.........a i onaj instrumental asocira na njih(barem mene!)...

Mozda su gitare mogle malo "napred" da budu...,mada je i ovako odlicho ispalo(svaka chast momci pivopije.gif).......

Mozda mi je jedino malo chudan vokal(ok je otpevano) i vokalne deonice koje se (po meni) i ne uklapaju u strukturu pesama.....ne znam,ja bih pre stavio neki agresivniji ili vishi vokal,ovako mi je sve to nekako "ravno" i po malo neupechatljivo za razliku od ostatka benda.......no,verovatno je "produkcija" uchinila svoje...icon_da.gif..i da,nekako mi se chini da su vokalne linije "nedovrshene"....jbg. fali malo dinamichnosti i zivosti u tim pesmama...-previshe je to lagano -tipa Kamelot ili Labyrinth..(o5 to je stvar ukusa i ko shta vishe voli icon_wink.gif...).

-to je po meni mozda "najveci" nedostatak....iako sam se (pozitivno) iznenadio kad sam chuo te tri stvari(meni je Legacy najbolja....a onaj deo na klavijaturama iz middle dela zvuchi kao Accolade ili kao neka pesma sa Twigliht in olympus..mrzi me da trazim,al u svakom sluchaju je gotivno)

 

Na textove nisam obracao paznju tako da nishta ne mogu da kazem....a ovo shto se tiche vokala shvatite kao dobronamernu kritiku (verovatno nisam jedini koji je tako prokomentarisao icon_wink.gif).......ili kako vec...

 

samo napred! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz!

 

ACID RAIN TRAZI KLAVIJATURISTU!!!

 

 

 

Nas dosadasnji klavijaturista Vlada (Nordica, Prorock) ne svira vise sa bendom zbog nemogucnosti dolaska na probe i rada sa bendom tako da smo prinudjenji da trazimo zamenu.

Vladi sve najbolje u daljem radu!

 

Ako ima zainteresovanih klavijaturista mogu se javiti na pp- ove meni ili Atheist-u ili na 0637300061!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a onaj deo na klavijaturama iz middle dela zvuchi kao Accolade ili kao neka pesma sa Twigliht in olympus..mrzi me da trazim,al u svakom sluchaju je gotivno)

Accolade rip off laugh.gif !!!

 

Slushao sam kod Pileceg icon_da.gif nisi morao da skidash icon_razz.gif

 

Sila je jaka u ovim momcima pivopije.gif

 

Samo je vokal malo slabije zamisljen, par puta sam pomislio da zvucite kao usporena Sonata Arctica...

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prvi "tiraz" demo snimka je razdeljen tako da ce svi morati da se strpe za diskove koje smo obecali!

 

Trebalo bi da napravimo jos koju desetinu diskova pa cu blagovremeno obavestiti sve koji su zainteresovani i koji su isti trazili bilo ovde, bilo preko maila, bilo preko sajta.

 

 

Licno, ocekivao sam mnogo vise interesovanja ali dobro icon_biggrin.gif

 

Oglas za klavijaturistu i dalje vazi,

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...