Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Inace cuo sam onaj demo,vokal vam zvuci shugavo,mozda treba da ga promeniti ili da mu ne govorite da peva ravno...mozda ce lepshe da zvuce pesme...

Apsolutno se slazhem ali ne brini poshto je ovo demo pustili smo da prodje takav kakav je.Raditje se na ovim pesmama josh a pogotovo na vokalnim delovima,lichno tju se postarati za to icon_mrgreen.gif .....hvala na kritici...... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='10. 5. 2005, 21:42'] Moram da priznam da je demo mnoooogo zarazan... evo tek sad me uhvatilo icon_smile.gif

 

musik19.giforangelistening.gif

Tek sad? icon_uhoh.gif Obicno mu treba 2-3 sata da pocne da deluje. icon_smile.gif Je li Marko, koji smo mi tebi disk dali? Jel si siguran da je Acid rain? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='10. 5. 2005, 21:56'] Kriv je tvoj burazer sto mi je dao narezao i Boru Dugica icon_smile.gif

 

Cimao sam se par nedelja da skinem Igru Skakavaca musik19.gif , nisam stizao nista da slusam...

Ove nase nemoj ni da pokusavas da skines...To je takva brzina da ljudsko uho jedva uspeva da je registruje, a o skidanju da i ne govorimo icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...