Jump to content

Vaša prva gitara


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Prva dzitra - akustara koju je cale kupio izlomljenu (kod vrata), i odveo majstoru da je sredi... To je bilo pre 20 godina... Lik je toliko dobro zalepio vrat, da se za 20 god sve drugo razdrndalo sem vrata! Mada nju nisam preterano puno svirao... Sada imam bas sQUIER prec... I koliko god on bio ekstra udoban, mnogo mi ide na q*ac :angry::angry::angry: sto ima 1 mrtvi single. Al sta da se radi nosice se dzakovi, pa haj' sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva dzitra je bila iz rusije i to akutara sa jako losim pragovima.U pocetku je bilo fino a onda sam stavio Martin zice i bilo mi je jako lose zbog prstiju...

E a prvi bass sam dobio 8 meseci posle nje.Taj bass je ruski,mala skala-bukvalno kao da sviras elektricnu sa 4 debele obrusene zice(inace su za fretless),sunburst boje,preko kobilice zastita,2 jako lepa passivna magneta,posle sam nalepio i jednog crvenog demona bas izmedju magneta.Imao sam lepa vremena sa njom i pazite kad je nekim dalekim putevima dospela i ruke cuvenog Tocka...ispunila je svoj san

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest pocetnik

par meseci sviram na kinezu od 3000 dinara, akusticna, doduse ukapirao sam posle par hiljada zuljeva i unutrasnjih krvarenje da je manja nego standardna i da su razmaci izmedju zica oko 1 mm :)

ujedno pozdravljam sve na forumu, za par dana uzimam strat-a tako da cete me gledati vise . . .

sakut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu sto meni nesto ovi ibanezi ruzni.. neznam zasto, ali zato verujem da imaju dobar dzn dzn zvuk.

Moja prva gitara je bila kopija stratocastera "Maya". Evo i dan danas je klinac svira :D Kakav je zvuk imala, specifican i onaj "jebacki" iz ranih 70-ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti covek Prestige...pricam o ostalome...znaci gledo bas pre neki dan sta ima po nasim rednjama...nisam zadovoljan uopste...za cenu koju su opalili su neverovatno slabe

 

Pusti covek Prestige...pricam o ostalome...znaci gledo bas pre neki dan sta ima po nasim rednjama...nisam zadovoljan uopste...za cenu koju su opalili su neverovatno slabe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...