Jump to content

Koliko instrumenata svirate?


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ehm, ovako... Violinu sviram 11 godina, violu oko 2 godine, poshto je tehnika slichna tehnici izvodjenja na violini, flautu 4 godine, klavir 4 godine, iako nisam veliki ljubitelj instrumenata sa dirkama, violonchelo retko sviram, ali znam pomalo da ga sviram, jer mi je profesorka violine objashnjavala tehniku sviranja na violonchelu, gitaru sviram iskljuchivo kada sam snimao sebi albume, jer za blek metal i ne treba bash neko znanje iz gitare... Huh, to bi bilo to...

 

Слава!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Za sada sviram klavijature i bass ali imam tendenciju da nauchim josh neshto.Zavrshio sam nizu muzichku na odseku za klavir a bass sam samoinicijativno krenuo da sviram pre 6 meseci.Ironija sudbine je shto sam u bendovima u kojima sam do sad bio uglavnom bio pevach,mada sam jednim delom i ja tako hteo.Imam zelju da nauchim da sviram gitaru ali videcemo shta ce biti od svega toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Гитару

2. Бас

3. Бубњеве

 

Умео бих и клавијатуру да је имам кући. На једној свирци са Сељачком Буном сам био скоро присиљен да је свирам, и није лоше звучало. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Гитару

2. Бас

3. Бубњеве

 

Умео бих и клавијатуру да је имам кући. На једној свирци са Сељачком Буном сам био скоро присиљен да је свирам, и није лоше звучало. ;)

 

pa za Nirvanu je i to previse instrumenata.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...