Jump to content

Koliko instrumenata svirate?


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Sviram gitaru, bas, bubnjeve, klavir, trubu, češalj, celofan, budzafon sa duplom bas pedalom, lastiš, kurcu, kad mi neko smeta u saobraćaju...

 

kad snimas spot. to bi voleo da vidim

 

pogotovo ono kurac...

Edited by K1nG5L0rdDemonSatanHeavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

jbg, kad si mlad, a hocjesh sve odjednom da svirash, ne nauchish nishta valjano.. ja sam zavrshila nizhu za violinu, shto je bilo pre 5 godina, teorijski ostadoh tu gde sam bila, ali sam tehnichki srozana..shto se tiche gitare, nisam imala visoke ambicije, tako da ostadoh na akordima, i rock pesmicama.. trenutno se bacih na pevanje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vokal mi je definitivno primarni "instrument". Ali gitara mi je gotovo podjednako draga. Poslednjih mesec - dva nisam stizao da sviram gitaru koliko bih inacehe voleo, jer je bend (u bendu samo pevam) krenuo (hvala Bogu :)) napokon da svira iz sve snage. Kolko god mi to bilo drago, jbg, ne moz' sve..... Znam bas dosta dobro da sviram (ne nije zato sto sviram gitaru, pa eto kao znam). Stvaro umem dosta dobro da sviram bas, ali naravno, ne sad sve one fore i to, nego jednostavno trzalicom i tu i tamo prstima. Znam klavijaturu da sviram, ali mi je tehnika dosta slaba. Jbg, cak ni taj jebeni stni-sajzer nije moj, ali ga drndam chesto i vishe mi je nego dovoljno kad zelim nesto da isprobam ili kad nesto smisljam.

Sto se tiche bubnja, znam jako dobro kako se svira, ali naravno, ne znam bash da ga sviram. Da budem precizniji, znam da sviram jednostavne ritmove i to je to.

 

Eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Најбоље ми иде свирање оловкама по радном столу, а ни у томе нешто нисам добар.

Иначе сам упознао лика који је завршио музичку академију и свира у сифонијском оркестру фагот (мислим да се то на енглеском изговара "фегет"); каже да имам потенцијал. Врло вулгаран беше тај млади господин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

meni svakako najbolje ide sviranje u suplje govno, ali pored toga sviram i nekoliko pravih instrumenata, nekoliko tambura, kontrabas, gitaru, violinu (jos idem u muzicku), znao bih i bas... ali i pored toga najvise zavidim Zyel-u, sviranje olovkom me najvise zajebava, nikako da naucim, mada zna on jos po nesto... npr. koznu frulu :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad možeš da kažeš da zaista sviraš neki instrument? Ja na gitari recimo znam da sviram Angry Chair, Seasons in the Abyss i Temple of Love (doduše, ako izmislim solaže :mrgreen: ), al' nije da mogu da se setim još neke pesme da je znam... Možda bih znao kad bi' vežb'o još nešto, ili ako bih nešto transponovao sa basa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Иначе сам упознао лика који је завршио музичку академију и свира у сифонијском оркестру фагот (мислим да се то на енглеском изговара "фегет"); каже да имам потенцијал.

Ko je taj lažov?

 

Inače, meni daj nešto sa žicama i ja sam miran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest Anti American

gitaru sviram unazad vec 12 godina intenzivno.

takodje, tvrde, da se sasvim solidno snalazim sa bubnjevima.

klavijature nesto slabije, ali mogu ubosti pokoju pratnju i numeru, svu EKV klavirsku podlogu u stanju sam skinuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...