Jump to content

Koliko instrumenata svirate?


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

well,uvek se setim Princa i njegovog starog albuma iz osamdesetih...

 

covek je odsvirao sve instrumente kao i uradio produkciju..

 

a znamo da ima ljudi koji su multi-instrumentalisti...

 

dakle,koliko znate da svirate na "sporednom" instrumentu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A tipa znam "na kraj sela zuta kuca" na klavijaturama, i par pesmica na djitri...

E znam i keca na bubnjevima icon_uhoh.gifwallbash.gificon_rockdevil.gif

zar to ne zna svako ?

 

recimo jel nekom osnovni instrument bas pa da zna da svira i gitaru..

 

ili bubnjar da zna vise od 3 akorda na gitari... ?icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sviram samo klavir.

moram da priznam da me jos nikada nijedan drugi instrument nije privlacio.

sem to, sto klavir nisam svirala dobre 4 godine, tako da bi mi trebalo malo vremena da se vratim u fazon. istina, uvek sam se divila takvim osobama, mada, ko to stvarno hoce i ko ima vremena na pretek, on i moze da nauci jos koji instrument sa strane da svira. samo treba poznavati note...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bass naravno, solidno gitaru, pomalo sax (i klarinet, isto je), pomalo klavir, solidno bubnjeve, solidno bendzo, jako dobro kontrabas, mogu da se snadjem na violoncelu, zatim kazoo, drombulje, i pomalo usnu harmoniku. jel dosta?icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako gusle sviram fenomenalno, klavir tu i tamo, panovu frulu super sviram, gitaru se pravim da znam, ksilofom mi fino lezi, bubnjeve pokusavam, ali nikako ne ide anti talenat sam i ne znam trebala sam klarinet da pocnem da sviram, ali sam se onesvijestila dok sam vjezbala disanje pa sam batalila icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bass naravno, solidno gitaru, pomalo sax (i klarinet, isto je), pomalo klavir, solidno bubnjeve, solidno bendzo, jako dobro kontrabas, mogu da se snadjem na violoncelu, zatim kazoo, drombulje, i pomalo usnu harmoniku. jel dosta?icon_smile.gif

samo icon_confused.gificon_confused.gif , predsednice razocarali ste me icon_cry.gif

 

 

icon_cool.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bass naravno, solidno gitaru, pomalo sax (i klarinet, isto je), pomalo klavir, solidno bubnjeve, solidno bendzo, jako dobro kontrabas, mogu da se snadjem na violoncelu, zatim kazoo, drombulje, i pomalo usnu harmoniku. jel dosta?icon_smile.gif

zaboravih da dodam steel guitar, lap guitar, chapman stick i gajde (sa tim stvarima sam se poigrao pre neki dan i video da mi ide od ruke icon_razz.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...