Jump to content

Koliko instrumenata svirate?


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

"Bas" o kom govoris jeste gitara. Kao sto postoji i "kontrabas", i "bas" bubanj, i "bas" saksofon i "bas" vokal.

iako si u pravu ja ipak preferiram ovaj moj nejasni termin..

 

'bas gitara' me nedvosmisleno asocira na bassiste koji bi zeleli da su gitaristi pa tako i tretiraju svoj instrument..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Klavir i gitaru ( i bas znam da okidam - logichno ), s tim shto mi je klavir bio primaran, pa sam na osnovu njega nauchio gitaru...

Otprilike slicno kao i ti.Klavir sviram 8,5 godina,otprilike,gitaru 2 godine(elektricnu godinu dana),klavijature pola godine,lepo se snalazim na basu,solidan sam bubnjar i znam da sviram blok flautu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pored gitare sviram i flautu,koju sam ucio u 6. razredu u italiji,gde je bilo obavezno...prvo nisam imao pojma,a onda me je keva terala da vezbam i bio sam skoro najbolji u razredu,pored jedne cure koja je svirala vec duze vreme(mamu joj jebem icon_smile.gif )...do jaja,aaaaaaa????? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
pored gitare sviram i flautu,koju sam ucio u 6. razredu u italiji,gde je bilo obavezno...prvo nisam imao pojma,a onda me je keva terala da vezbam i bio sam skoro najbolji u razredu,pored jedne cure koja je svirala vec duze vreme(mamu joj jebem icon_smile.gif )...do jaja,aaaaaaa????? icon_mrgreen.gif

hehe....kolega (odnosi se na flautu icon_mrgreen.gif ) pivopije.gif

i klavir manje-vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

 

U nizoj MS sam svirala violinu, kad sam krenula u srednju pocela sam klavir, jedno vreme sam svirala i violu. Pocela sam malo da ucim i gitaru, ali koliko vidim to ce sacekati jer nikako da nadjem vremena za to... Najnoviji 'instrument' koji koristim je glas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...