Jump to content

As I Lay Dying


Recommended Posts

svodjenje bendova na njihove pravce je toliko debilno, pogotovo, ako pravac ima vide od 2 reci (ne racunajuci rec metal icon_smile.gif )

 

svako ima svoje vidjenje pravaca... npr, Soilwork tema je na Death forumu... a HC forum jos ne postoji... (i ne mora, mada ja slusam HC)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

emo frizura nowadays je apsolutni must! icon_biggrin.gif

 

izbacili su (konacno icon_smile.gif ) spot za The Darkest Nights, najveci hit u (kratkoj) istoriji metalcore icon_rockdevil.gif

 

icon_cool.gificon_razz.gif

uh, tek sam sad ovo video icon_twisted.gif

 

najveci hit??!!! ti si lud! luuuuud!!

 

mislim gotivim ja AILD ali covece Thoughts Without Words, Pull Harder (...), pa skoro bilo koji KsE!...

Share this post


Link to post
Share on other sites

svega ovoga lepo ne bi bilo da in flames nije napravio veliku turneju po americi, a sada svi ti bendovi nicu ko pecurke posle kise. postoji 10^100 bendova i svi sviraju isto, povremeno se nadje koja dobra pesma i koji bend kao izuzetak (kao Black Dahlia ili Darkest Hour), a ostalo je jedno veliko sranje.

 

A tek tekstovi kao da ih pisu osnovci zaljubljeni u svoju uciteljicu i znaju kako je to uzaludna ljubav!?!?!?!?!?

 

Ok da ne bude da sve pljujem ima ovaj bend par do jaja stvari samo ako gledas muziku, ostalo .............

 

a sto se tice teme mesto joj je definitivno u numetalu posto je to jedan isti trend koji se samo malo promenio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kita!

 

Pre je mesto u death metalu. A i mislim da je most ka tom zvuku naceo Soilwork pre nego sto su amerikanci poceli da mastaju o Geteborgu.

 

A i mislim da su i textovi samo u skladu sa podnevljem...da su ameri krenuli da pishu o Torovim cekicima i neshvatljivosti kosmosa, onda bi trebali da ih pljujete, ovako, komentar za pickaste lyricse bi bio: za koga je - dobro je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

raschistite jedno. avantgarde = prvi redovi.

 

as i lay dying? ja se ne bi slozio, ali ko mene pita.

 

zato mi i nije palo na pamet da da bi se tema nasla na ovom pod-forumu, mada me smara sto je ceo forum izdeljen u vrlo striktne kategorije. sami ste krivi sto imate duple teme na sve strane.

 

u svakom sluchaju, ponovichu to sthto sam rekao na jednoj od prethodnih tema vezanih za as i lay dying: najdosadniji bend na koji sam naleteo, pa sigurno, u poslednjih 6 meseci, ako ne i vishe.

 

lagano za slushanje. vrlo ne-pamtljivo. i opet, jako, jako dosadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...