Jump to content

As I Lay Dying


Recommended Posts

Sta takodje mislite o sada aktuelnim na MTV bendovima Haunted i Lamb of god?

Koliko su MTV bendovi to stvarno ne znam, ali dobra su oba benda...

Meni se vise svidja Haunted.

 

A sto se tice As I Lay Dying, video sam samo spot za neku pesmu cijeg se imena ne secam i OK su samo mi se vokal nesto ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Haunted sviraju vec o ho ho godina.

 

to je taj true Swedish death meets Slayer fazon.

 

samo kuc kuc kec....

 

Lamb of God su zakon....moderni...ali opet imaju taj neki oldschool..drink beer and fuckshitup pristup.

Uzivo su fantazija. brutal respect!

 

not to mention Devin Townsend production work icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

As I Lay dying jebu majku majstoru... genijalan album... ovaj zadnji...

Lamb of god su dosadni...

vidi Walls of Jericho... e oni su ne/dosadni...

Bleeding Through su joshte bolji...

End This Day su josh bolji...

al As We Fight!!! jebu kevu...

The Bled, All Shall Perish, The Judas Cradle, Bury Your Dead, Agony Scene, Picke Materine, The Qurac Palac...

 

icon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pera - ph.D za americke bendove! icon_smile.gif

 

the agony scene - kakav odvratno ruzan pevac!

as i lay dying - odlican spot, narocito kad se zumiraju udarci u bas bubanj... album je odlican, jedan od boljih u zanru...

lamb of god - dosadno i meni as well

as we fight - zaista zacudjujuce dobri

bleeding through - malo manje dobri (los snimak icon_smile.gif )

mrzi me vise... kad bi krenuo ove teme da otvaras, stigli bismo power i prog caskom icon_wink.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

as i lay dying su avantgardni ko moje gaće icon_smile.gif melo death + hc, šta više da se kaže? i prosječan su bend, ništa novo, ništa zanimljivo pretjerano... vokali su očaj, rifovi su dobri, produkcija kanta... ima boljih bendova icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

as i lay dying su avantgardni ko moje gaće icon_smile.gif melo death + hc, šta više da se kaže? i prosječan su bend, ništa novo, ništa zanimljivo pretjerano... vokali su očaj, rifovi su dobri, produkcija kanta... ima boljih bendova icon_da.gif

Da ne krivim po ukusima, ali ako si slusao bilo sta sa Frail world collapse, trebao bi jos jednom da procitas sta si napisao za produkciju i vokal, razmislis i postujes ponovo.

 

Wall of jeriho su smor, meni, OK, zenski vokal, nepar-2, ali me ne pali. Mnogo su mi bolji Under oath.

 

Da li je neko slusao Saved by grace?

 

A As hope dies? Za ove sam samo cuo, kazu da je copy/paste As i lay-a samo sa metalnijim vokalom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wall of jeriho su smor, meni, OK, zenski vokal, nepar-2, ali me ne pali. Mnogo su mi bolji Under oath.

 

Da li je neko slusao Saved by grace?

 

A As hope dies? Za ove sam samo cuo, kazu da je copy/paste As i lay-a samo sa metalnijim vokalom.

Under oath > Underoath... 'vaj zadnji album, They're Only Chasing Safety, je stvarno OK, mada je malo vishe komercijalniji nego shto bi ja to voleo...

 

Saved by Grace...

chuh samo ''dnu stvar... nemam pojma...

 

As Hope Dies ''be kevu... tvrdi su podosta i to mi se dojmi... nisu bash copy/paste As I Lay Dying... pocheli su skoro u isto vreme, a i As Hope Dies su malo prljaviji... still, As I Lay Dying bolji...

 

 

100 Demons... to vam je thrash metalcore po meni... melodichno, gadno, prljavo... skroz ok bre...

 

LJUDI NADJITE AS WE FIGHT POD HITNO... ''be mater majstoru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad i ti delujes kao da si sishao sa gledica... pricamo o ovakvim bendovima ovde vec sto ljeta, prati malo pre nego sto upotrebis taj smajli sa kolutanjem ociju... trazi od baneta da promeni ime foruma ako ti toliko smeta... ionako ovde nije bilo reci o avangardi ni 2 promila... as I`ve said, modern metal i nema druge... ionako sve vise bendova krsti tako svoj zvuk...

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako goth... icon_mrgreen.gif

Meni ovaj bend zvuci kao neki thrash sa modernom produkcijom i sa teen Dani Filth vokalom... pukeface.gif

Uporedio bih sa The Crown (slicni su mi nisam siguran zasto) s tim sto je Crown daleko bolji od ovih smaracha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tiche pevanja, prljavi Dani moze da mu se sagne, a Crown nisam slusao...

 

100 demona su nabod, metalcore su ali vise vuku na NY, ustvari, to ja bas pravi "mosh metal". Da su dobri, jesu, mada nisu bas po mom ukusu.

 

Sta je As we fight?

 

Ja se smorih od Martyr ADa.

 

Napravio sam test:

 

na vratima na exitu sam pustao mjuzu sto se tich metala i sl.:

 

Funeral for a friend tolerisu svi a posetiocima se svidja

 

Tibia se nekom svidi, prezive nekako

 

Opeth izdrzi osoblje dok se ne ubaci growl a svi se smore

 

As I lay prva pesme, osoblje gasi

 

Saved by grace intro i pola prve pa zamole za gasenje

 

Embers (melodicni mosh metal iz Madjarske, jebu kevu), 20 sekundi su izdrzali i obezbedjenje, osoblje, policija prekidaju.

 

Weather report (Jaco Pastoriusov bend), sef me zove i kaze da pustim nesto normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je As we fight?

 

ako si chuo za 100 demons onda sluchajno nisi chuo As We Fight...

kupi sledeci BVibe pa cesh da prochitash i 'tervju i recenziju...

www.aswefight.tk obrazuj se lechka do tada...

 

The Bled yebu kevu, al su malko vishe sladunjavi nekako...

Underoath scream emo first class... jedan od boljih takih albuma shto chuh skorije

Unearth poslednji ce mozda da ih pojebe sve... imam pola albuma, jerbo je veze qurac, al i ova polovinka gace cepa... mnooooooooogo bueno! The Oncoming Storm se vika album...

 

moji favoriti One Dead, Three Wounded, album Paint the Town... naj avangardniji, aj reci cu, metalcore album od ovije godine... ima mastodona, cult of luna-e, dillingera al i gomile i gomile metalcore classic soundova (as I lay dying rifova) fav song > Burning Bridges is So 1999 (ima boljih ali ova se zove nostalgichno pa reko da je pomenem)

 

shta joshte?

evo npr.

Love Is Red novi... Hardest Fight... lichi na Alive Or Just Breathing Killswitch-a... fino, mnooooogo bolje od prvog albuma... to su vam Fates Warning u metalcore-u... svi su na sve strane a rade ko zmajevi...

josh...

Eighteen Visions novi... Obssesion... napredak u odnosu na predhodni Vanity ali ochekivah mucho bolje jer ga hvalishe na sve zvuchnike...

The Judas Cradle!!!! e to pomera gromadne planine... mnooogo jako i isto tako dobro! malo ih se klanjajte ako niste brutalno razpolozeni vih dana... Too Bad They're All Dead... malo stariji album dodushe...

Time In Malta, za koje sam lichno vezan... shto? chuce se... Alone With The Alone samo shto je izashao... mnogo bolji od Second Engine mada nema toliko strejt hitova... preporuchujem (kao uostalom i sve nabrojano)

Tek sam pre koji dan dobavio Drowningman - Rock And Rolle Killing Machine... svper su bili i ostali... How they light cigarettes in prison... ko nema 'vaj MCD neka izbije sebi 3 zuba na zivo...

 

eto , dosta od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
alo!!

 

Avenged Sevenfold??

 

aj bre Out of Tajm....imas li...kakav je?

jeb'te nijesam ti video pitanje...

imam

odlichno je... jako, melodichno, usudicu se i reci progresivno...

ja sam i vishe nego zadovoljan... nekako zvuche i sveze... kao taze 'lebac...

 

 

aaaa 'leba ti kente, ushte malce i skidoh 94 hours spot

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...