Jump to content

Jason Becker


-Abraxas-

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e' date='3. 11. 2005, 21:46'] Jel mogu da znam od koga ste dobili te albume icon_mrgreen.gif ??

 

E,pa, NE MOZE! icon_smile.gif

Ako zelis,mozemo se razmeniti,ti meni prvi deo JB Legendary guitar,a ja tebi dvd Cacophony sa prvog njihovog nastupa u L.A.-a,mislim(ako nemas to icon_mrgreen.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Auuuuu...cacophone skidati je jebeno u pizdu materinu odro sam guuzicu da bi skinuo 30 sekundi pesme go off!!Al ajd sto je to zajebano nego sinhronizacija sa drugima gitaristom je maltene nemoguca...

Za taj tribute bez jedno godinu dana spremanja ne vredi izlaziti nigde na scenu jer bas fora da se odsvira isto kao i same legende.

 

Prijateljsko propovedanje. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNIIIIIIIIIII

Go off!!!! JEEEEEEEBBBBBBEEEEEEEEEEENNNNNNNNNAAAAAAA Serana!!!!!!!!!!

U KURACCCCCC!!!!!!!!!!!!Muka mi je od skinadanja miliarde tonova na jebeni sluh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! violent.gifviolent.gifpukeface.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNIIIIIIIIIII

Go off!!!! JEEEEEEEBBBBBBEEEEEEEEEEENNNNNNNNNAAAAAAA Serana!!!!!!!!!!

U KURACCCCCC!!!!!!!!!!!!Muka mi je od skinadanja miliarde tonova na jebeni sluh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! violent.gifviolent.gifpukeface.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Medo,jebiga...kao prvo,produkcija ta njihova 2 albuma nije naj,naj;kao drugo,moras da iskljucis jedan kanal da bi lakse moga da skines jednu gitaru;kao trece,ne znam koji ce ti kurac to sve pivopije.gifmusik19.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa da, ne mozes reci da je neki gitarista bolji od drugoga (pod uslovom da nije iz offspringa ili slipknota icon_biggrin.gif ), jer je svaki poseban na svoj nacin i svaki ima svoj stil. Ja gotivim Martyja, Yngwieja, Jasona, Satcha, Vaija, Petruccija, Johnsona, Sardinasa, Anu Popovic, Baneta Jelica... i svi su razliciti i ne mozes reci ko je najbolji od njih.

Edited by Amnesia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ne mozes reci da je neki gitarista bolji od drugoga (pod uslovom da nije iz offspringa ili slipknota icon_biggrin.gif ), jer je svaki poseban na svoj nacin i svaki ima svoj stil. Ja gotivim Martyja, Yngwieja, Jasona, Satcha, Vaija, Petruccija, Johnsona, Sardinasa, Anu Popovic, Baneta Jelica... i svi su razliciti i ne mozes reci ko je najbolji od njih.

mozes reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su razliciti stilovi, ne mozes. Recimo, ana je najbolji slide gitarista na svetu, sada treba da ide na turneju sa sardinasom, becker je imao najbolju tehniku, yngwie ima klasicno muzicko obrazovanje, vai i satrijani su ... carevi icon_mrgreen.gif

Ne mozes ih porediti, cak i da ih poredis, retko ko ce se sloziti sa tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Glupo je porediti gitariste,mislim Jasona slusham vec 5 godina i kapiram da je imao mnogo talenta,ali...nije on toliko tezak,kada pogledas likove,kao ono u jebote,ali kada krenes da ih skidas polako,pa ne znam nakon 2 godine postanes neko i nesto,mada kopiranje bilo koga od njih nema svrhu,a to ko je najbolji tehnichar nema svrhe ni gledati,jer prosto Becker nije najbolji,mislim i da jeste,to je glupo reci na taj nachin,mislim postoje i Joey Taffola i Shon Lejn i pun kurac jebenih shredera,narochito danas,kao shto je Andy Martyn itd...s tim u vezi,ja gledam muziku nekog izvodjaca,tako da moj omiljeni gitarista je Becker itd,ali...Slushajte njegovu muziku i da nesto nauchite odatle,a ne jebeni harmonski mol 200 na sat,pun mi je kurac toga,Jasonova muzika stvarno valja,jbg imam onaj dokumentarac,plakao sam kad sam gledo prvi put,ali chinjenica je da,da se nije razboleo niko ne bi ni znao za njega...jbg Sad but true pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Backerovu ziku sam cuo kod jedno lika iz mog naselja i odusevio se ali kad mi je istog trenutka rekao da je mrtav bio mi je bedak.Stvarno dobro svira ali pod dobro ne mislim samo brzo vec da sve to ima smisla.

Sigurno razbija gitaru gde god da je.RIP!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam ga ja pogresno razumeo ali mi je on rekao nesto u fazonu da se razboleo i tu mu je kraj i slozio facu tako da sam ja stekao utisak da je umro.U tom slucaju pu pu pu daleko bilo,da kucnem u drvo da ne cuje zlo!

Sorry ljudi ispadoh Glup icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...