Jump to content

Jason Becker


-Abraxas-

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozel ko speed Metal symphony ili concerto da odsvira? musik19.gif

Mogu ja Concerto icon_da.gif Kad sam u formi.

 

Mislim da je on jedan od retkih shred gitarista koji umeju i da misle. A muzika mu je svakako sam vrh shreda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bio jedan on najboljih tehnicara u to vreme icon_da.gif ...samo steta sto mi se njegova muzika nikada nije dopadala

nije samo tehnika vazna!I Michael angelo ima super tehniku ali imam osjecaj kada ga slusam da je kao masina a ne covijek.Ali jason je imo i dusu i tehniku za gitaru. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Evo da otvorim temu o beckeru!po mom misljenu je bio najnajboolji gitarista!Covijek pravi trenutno sada novi album na kompjuteru1

Je***** nikako da se nakanim da otvorim temu o ovoj legendi.. kakvi su mi noviji albumi ? Stvarno covek ostane zatecen posle gledanja filma o tome kako je svirao i kako se bori danas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Albumi su mu nevjerovatni!!mislim ja kada ga slusam budem u nekom transu!!

Ali ne znam nesto mu homepage nije 3 godine bila updateovana!!

Poslao sam mu puno e-mailova,isto i serrani i njegovim roditeljima ali niko da odgovori!1

Bojim se da nije ono najgore!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi su mi noviji albumi

Koji novi albumi???Strana se ne azurira 100 godina.Kloki znam on je odsvirao Perpetual Burn.Izasli su amo demoi njegovih stvari.Warmth in the wilderness je tribute album.

Covek je bio car.Sa 17 godina je svirao u Cacophony.Po meni on nije bio klasicni shreder.Za njega nije bilo jedio vazno da sprzi solazu,iamo je on i dobrih bluesy solaza. Air ownuje za sve pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da im je cale...malo teze posto su oni ipak izgradili dosta prepoznatljive stilove za razliku od njega nazalost...kazem nazalost zato sto je jadnicak prestao sa svira vec sa 20 godina icon_sad.gif ...ko zna sta bi od njega bilo...a sto se tice tehnike vidi ako mozes negde da iskopas Satrianija kako svira Bumbarov Let u nekom ludackom tempu mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm sta podrazumjevas pod prepoznatljivim stilom??Ja mogu uvek beckerov stil da prepoznam!!A ako si ikad preslusao njegove solo albume onda bih trebao da znas o cemu pricam!!kompozicije kakve je on napravio nece malmsteen i ekipa nikad biti u stanju da naprave!!On jedostavno ima dusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro naravno da ima svoj stil...i naravno da ces ti uvek moci da ga prepoznas, posto si njegov fan jelte...ali tesko da ce ga neko prepoznati a da pritom nije dosta upucen u njegovu muziku, dok sa druge strane kada cujes Vai-a odmah posle prva dva tona provaljujes ko je u pitanju...karaktersistican zvuk gitare, unikatni stil itd. ...poslusaj npr. neki David Lee Roth-ov album gde Becker svira...ono u najboljem slucaju zvuci kao bleda kopija Steve Vai-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...