Jump to content

Deströyer 666


Stolet

Recommended Posts

UUuuuUuUUUUuUUUUUUUUuuuu!!! Odlican album!!!!!!!!! Preslusao sam ga dva puta, ali morace jos dosta... Za sada ne mogu reci da mi je bolji od Phoenix Rising... Ali mi je bolji od Cold Steela. K.K. Warslut :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja ga obrnih dva puta i mislim da im je ovo najslabiji album.ima dobrih pesama,narocito sredisnji deo albuma,ali sa 'bocnim' pesmama se nisu bas proslavili.nekako mi nema te pomesane agresije i epike sa ranija tri albuma.dacu mu jos jednu sansu,da bih imao konacnu sliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas los album.ne znam sto se ljudima (pogotovo onima koji ovaj bend prate od nekoliko prethodnih izdanja) toliko svidio.uopste nema onih epskih momenata toliko svojstvenih nekim od prethodnika,ne cuh nikakav rif da mi je 'zapao za uho'.cisto agresija radi agredije.previse nabijeno i bez trunke nekog 'osjecaja'.kao da su na silu snimali album..sasvim bespotrebno izdanje

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ovdje nije poredio novi sa starim albumima. Bar koliko ja znam.

 

 

pa normalno da ce jedan od aspekata ocjenjivanja albuma i gradjenja slike o istom biti poredjenje s prethodnicima.ako bend izgradi neki zvuk albumima koje je izdavao,nova stvar ce se uporedjivati na muzickom,konceptualnom,ideoloskom itd. nivou.takve stvari su neizbjezne..

sad..to sto ce neki d666 poceti da slusaju od ovog albuma je tu negdje slicno tome da se satirikon podje slusati od now,diabolical-a il volcano-a i time izgradi neka muzicka slika,to je druga stvar.

 

 

 

i ovo sto su Grob i Goxy rekli definitivno stoji.bar sto se mene tice..

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Grob - Ali, kada zanemariš ostale radove ?

Ja sam za Satyricon saznao preko Diabolicala, pa opet slušam i ostale albume. I bolji su 10x. Ja sam samo htio reći da je album kao album dobar, ali nije u rangu s onim što su izdavali, tj. među današnjom konkurencijom razvaljuje.

Edited by F4R15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda bi to bio drugi bend. To je kao kada bi Dissection-ovom Reinkaos-u dao 9 zato što je do jaja kada se zanemare ostali radovi. Jebi ga, ljudi očekuju kvalitativni pomak svaki put, to je sasvim prirodna stvar.

 

kako god okrenes i postavis,reinkaos im je ubedljivo najbolji album i jedan od najboljih metal albuma u ovome veku. :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Grob - Ali, kada zanemariš ostale radove ?

Ja sam za Satyricon saznao preko Diabolicala, pa opet slušam i ostale albume. I bolji su 10x. Ja sam samo htio reći da je album kao album dobar, ali nije u rangu s onim što su izdavali, tj. među današnjom konkurencijom razvaljuje.

 

 

iako nije meni upuceno pitanje: i bez obzira na ostale albume,ovo je previse nabijeno i smarajuce.ne vidim cime se izdvaja iz mora slicnih izdanja..ne cuh nigdje neki prizvuk 'pjesme' (mislim poslusaj Phoenix Rising il recimo momente na The Calling, Shadow itd..pa onda bubanj na Raped-u,znaci agresivnost,al 'konstruktivna'..da ne serem previse).sto se satirikona tice,ma ti albumi se ne mogu ni porediti s ovom novom pricom,al to je druga tema.

 

a koja mu je to danasnja konkurencija koju razvaljuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sasvim dobar album. Dal je bolji od predhodnika , nije, ali je ovo jedan od onih albuma koji poslushate jednom kazete da su dobri i vishe nikad se ne osvrnete na njih ponovo.

 

Btw. Reinkaos je za 9ku. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekako mi nema te pomesane agresije i epike sa ranija tri albuma.

 

znaci agresivnost,al 'konstruktivna

 

Ovo je i meni najveci problem, tj. tih dobrih epic momenata ima tek na kashichicu. Mogao je i bez toga da bude odlican album, ali nije, meni bar, hah. Bolje pesme: I Am Not Deceived, Stand Defiant i definitivno "najzanimljivija" "Human All Too Human".

Expected more :/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...