Jump to content

Ritam Nereda


King Diamond

Recommended Posts

jes da su se neki retardi pobili na milimetar od mene,ali nema veze ^^

 

E secam se tog dela kad je Boban rekao "Dajte ljudi koji vam je *urac pa nasi smo!"

Iscimao sam se iz Lazarevca zbog ovog koncerta, promenio 2 prevoza (Lazarevac-Beograd pa odma posle Beograd-Novi Sad) posteo se izmorio, malo spavao ali je vredelo!Ritam Nereda je imao odlican nastup bez mane stvarno, sve je bilo na svom mestu ozvucenje,set lista, publika ma bez zamerki.Svirali su pesmu "Ne" (moju omiljenu inace) tako da mi je srce puno :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blok Rock Festival :rockdevil:

Od kad ja znam za to (tj. od kad sam stanovao tamo u Block-u) to se zove Blockstock :confused:

 

Zasto je ironicno sto izvode tu pesmu?

Bas zbog tih stihova sto ih je dzh70 naveo (izgleda da su Ritam Nereda daleeeeko od toga "...ja cu uvek biti ko pre..." :lol: )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, sve je to ok promenili se i to, ali su se promenili na gore, mnogo gore, ja RN OBOZAVAM, ali budimo realni, album Poriv nema ni jednu iole dobru pesmu, 9 ima par pesama koje mogu da prodju, ali oba albuma zajedno nisu ni do kolena ni jednom njihovom albumu od "Nikog Nema" do "999".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koncert je bio fenomenalan, set lista odlicna, najvise me je odusevilo koliko je ljudi bilo na koncertu...jos me otkidaju noge, ledja i usi...uhvatio sam Stavrinu palicu :rockdevil:

Slike kacim uskoro mozda i uploadujem neki video ako nekog interesuje neka kaze...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je sjajno. Jos uvek mi malo brunda u usima, a dobila sam i koji lakat u ledja (slucajno naravno). Atmosfera, pesme koje su svirali, kako su oni zvucali uzivo...sve je bilo fenomenalno.

Mislim da je masa dostigla vrhunac uz "put beznadja"...cini mi se poslednja stvar pre nego sto su prvi put otisli.

 

@killing floor-A, covek to si ti...mislim lik sa palicom. Obavezno okaci fotke :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...