Jump to content

Recommended Posts

pa ocigledno ti nista nije jasno s obzirom da bi i glup skontao da je pisala ista osoba icon_uhoh.gif

 

"tvoj drug"  icon_smile.gif  aman-zaman..

 

zajebavam se za nofx.. je l treba 16 000 smajlija da bi skontala kad neko nije smrtno ozbiljan bas.. ?  i ne, nema uopste potrebe da drkas na tu informaciju svaku noc. drkaj na euforiju i super s karamelom, ultra-opustena ljubiteljko muzike koja uopste nema vise postova od svih nickova zajedno koje trosi ovaj pametnjakovic..

 

jebote bre..

 

forumi sluze za uopsteno pljuvanje, ne za bacanje glupavih licnih predrasuda....  nije meni stvarno sto sam ja u pitanju, ali mnogo je smesno da mi ti drzis predavanje o slusanju muzike i otpadanju po ulici... icon_razz.gif  a za pametovanje, vazda je bilo milije od glupiranja.

mhihi.gifmhihi.gif

 

 

e bash ti je duhovit post,nema sta mhihi.gif

 

 

ultra-opustena ljubiteljko muzike koja uopste nema vise postova od svih nickova zajedno koje trosi ovaj pametnjakovic..,sjajno sjajnooo mhihi.gif

 

 

 

tebi je bash sjajno,vidim..ajde dodji da se zajedno opustamo uz euforiu i super sa karameloM...

Edited by Siouxsie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Da se vratimo na temu; ko je čua njihovu obradu pisme Iron man. :rockdevil:

 

I totalno se slažen sa Torticon od mrkvice ,puno je onih koji misle da su punkeri ,a premalo onih koji stvarno jesu ,ali da punk više ne postoji ne slažem se jer punk još preživljava u ovim pravim punkerima kojih je stvarno malo .Sada punka možda nema ,ali vratiti se može i to je cijeli smisao onoga PUNX NOT DEAD ,s kojim govorimo živi smo pridružite nam se promjenimo svjet na bolje riješimo se vlade koja je lokot na okovima slobode cjelog svijeta.

 

 

 

PUNK'S NOT DEAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

pa bile su neke price da ce ih dovesti kod nas, ali sad izgleda nista od toga. ovaj bend stvarno ne treba propustiti uzivo. covece!!!!

ne znam da li cu uspeti da vidim neki od ovih koncerata. kapiram da bi bolje bilo da se ide u bugrarsku jer su madjari razmazena stoka, a bugari su vise zeljni koncerata i atmosfera bi trebalo da bude bolja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Moram da se pohvalim da imam sve albume NOFX-a,i to jos iz perioda kada mi se narocito svidjao...hm....glupo je reci ali ''americki'' pank (otprilike prva-druga godina srednje skole),ali ti ljudi su toliko smorili da posle treceg albuma nisam imala ni volje ni zelje da nastavim sa slusanjem NOFX-a. Sad mi je prosto cudno kad naidjem na temu posvecenu bendovima koje sam nekada slusala i cija muzika mi je nekada znacila...A tek mi je 19 god....blah... :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...

evo ga novi album, ne deluje mi nesto na prvo slusanje, al videcemo jos!

 

 

nofx.jpg

 

Tracklist:

 

01. We Called It America

02. The Quitter

03. First Call

04. My Orphan Year

05. Blasphemy (The Victimless Crime)

06. Creeping Out Sara

07. Eddie, Bruce and Paul

08. Best God In Show

09. Suits and Ladders

10. The Agony of Victory

11. I Am an Alcoholic

12. One Million Coasters

 

http://www.megaupload.com/?d=9LX6YJVD

 

Pass: www.alternative2punk.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

onako zvuce kao ok bendic ali nije to pank

 

 

Pre nego sto se udje u raspravu "sta je pank sta nije pank sta je vise pank sta je manje pank" zeleo bih da razjasnim neke stvari.

 

Pank, sam po sebi kao muzika ne postoji.

Prva pank muzika je takozvani prvi talas pank-price i to je Punk-Rock.

Drugim recima rock sa idejom panka (pank je postao ideja)

Niko tad nije planirao da ce to da se razvija u 5000 zanrova, podzanrova, pa nisu ni birali ime nesto.

 

I onda je iz toga krenulo ostalo Oi punk, street punk, postpunk (ili ti treci talas panka)

jer je zvucnije nego OI PUNK ROCK, STREET PUNK ROCK, POST PUNK ROCK.

 

Iz tog razloga se zove pank.

 

Dalje. jedan muzicki pravac, kada se stvori odredjuje grupa bendova sa slichnim nacinom svoranja, lirikom, i josh pojedinim "emblemima" pravca. I to traje neko vreme posle toga je taj pravac ugasen, pa se posle toga daju neki epiteti tipa MODERN PANK ili ne znam ni ja sta. mada to u principu nije bitno.

 

NOFX, sami po sebi jesu pank bend. To nije onaj prvi pank ali jeste neka modernizovana verzija panka prilagodjena njihovim uslovima, razmisljanjima itd.

Neki to zovu skaterski pank. Mada to vise i nije bitno.

U principu to je to, pank.

 

e sad, samo nezreloj osobi(kakva sam i ja nekad bio :D ) treba da se deli muzika na pank, rok, metal ili ne znam ni ja sta koji moj da bi je slushao.

Jednostavno open up your ears so you can hear and that's all. Pa ako je Shako polumenta nek je shako polumenta koga briga sto nije pank, metal ili sta ja znam sta.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Ovi su na kreveljenju i na Fat Wreck-u zaradili milione...ne kaze se dzaba da je Fat Mike pravi punk-tajkun...e sad su sa poslednjim albumom poceli da budu ono kao politicki aktivniji, kao pljuje se Bush i njegova admistracija ( kao da je Bush i njegova administracija jedino loshe sto se desilo americi za vreme trajanja Nofx-a ) jer je to popularno... band je fake, Fat Mike je fake, muzika im je zasecereno govno i sa njima ne treba gubiti vremena.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, Vidojkovic je isto ex-punker koji je pokusao da postane playboy tajkun...ako mu je debeli majk omiljeni lik...imao je od kog da uci zanat.

 

NE DIRAJ FATMIKE-a

Elem vidojkovic je retard, fat mike se ne mota u politiku i mislim da ne pise glupave knjige.

 

 

Najjachi spot ikad!

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...