Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

hahahah pa to stojimo moj ortak Nemanja i ja!!!!!!!

Ja imam bradicu i kratku kosu a on naocare i visok je dosta!!!

Javi mi se sledeci put kada dodjesh...... icon_wink.gif

Ovaj jedna koji je apsolutno stalno kada dodjem, je omanji i puniji, a ovaj drugi je visok, ali bez bradice... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmmm....... icon_uhoh.gif

-Pazi ja sam visok 185,mrshav sam imam kratku kosu i bradicu! icon_mrgreen.gif

-Ortak je visok 195,mrshav,kosa kao neka vrsta pecurke,naocare i brada stara 2-3 dana dugacka!! icon_smile.gif

 

-Mi smo skoro stalno tamo,a ostali ponekad zamenjuju!!!

pivopije.gif

 

-Nije bitno kada budete doshli samo trazite mene! icon_biggrin.gificon_biggrin.gif i sve cemo srediti!!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"mali" Vuk Kostic wub.gif233.gif

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Mi u sredu na Shine - Susljik, Madzgalj, Glogovac, Djuricko, KICIC icon_rockdevil.gif

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Kicic wub.gif

 

A, pa da u Zvezdara Teatru 600 kinti je cena za sve predstave. A, ne jedino njih ne radi klub ljubitelja pozorista i nemaju nikakve kartice za popust! violent.gif BEZOBRAZLUK! violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiseonik me ubio icon_cry.gif sve pohvale, text je fenomenalan i toliko natera na razmisljanje da ... na kraju sam krenula da se pitam zasto su ljudi uopste nastali ... icon_sad.gif

 

gledala sam adresat nepoznat i jastucka... jastucko je jedna od najboljih predstava koje sam gledala, a adresat nepoznat je ... no.gif previse radnicka i socijalna rezija... text je u redu, ali nacin predstavljanja jevreja i nemaca je potpuno nerealan ....

Edited by moni-zvonchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Moni - Koliko bese traju Shine? Cini mi se da nema pauze. Cisto da znam da li stizemo na svirku...

 

Ja jos ne znam za dp, ali odlucicu za koji dan. icon_da.gif

mislim da traju 2,5 sata... mada ja izgubim osecaj za vreme kad sam u pozoristu laugh.gif

da, odlucila sam koja ce biti moja prva postavka - zigi zvezdana prasina icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad odgledah "Vishnje u chokoladi" .

Jako lep scenario, potresan ituzhan sad.gif

u poslednje vreme samo na takve predstave nabasam.

sasvim korektna gluma.

svidja mi se jer je scena..bukvalno "na daksama"

 

..... ali je radnja prilcihno bolesna.. ljubav na najuvrnutliji nachin u Rusiji u teshko doba.....

 

VUk Kostic wub.gif mali je odlichan !!

 

..... * uzela sam papiric sa scene kojeg su drzhali Marinko Madzhgalj i Bane Trifunovic wub.gificon_redface.gif wauaaaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam jurila po pozorištima predstave i stanje je sledeće:

Narodno pozorište; scena Raša Plaović:

sve rasprodato, sem Hamleta koji se daje 31.03. a i to ko hoće da ide treba da kupi kartu do kraja nedelje inače će i to da ode. cena: 200 ili 400 din u zavisnosti od mesta.

Boško Buha:

ceo repertoar za mart je rasprodat, mislim na Šekspira prvenstveno na Ukroćenu goropad. toga više nema dakle icon_sad.gif , biće premijera sredinom meseca za Dva viteza iz Verone ali i to je par predstava rasprodato za ovaj mesec, tek možda sledeći. cena: 420 za studente, a 600 za ostale.

i onda se kaže da nemamo para da idemo u pozorište a ceo Šekspir rasprodat mesec dana ranije. icon_cry.gif

dakle, rezervisati po mesec ipo dana unapred, druge nema...

ko hoće, nek požuri za Hamleta u Narodnom, ima još malo karata

 

Van Šekspira još je zanimljivo videti i Hasanaginicu, Sudiju i Uobraženog bolesnika od Molijera. to je sve u Narodnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...