Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

Upravo se vratih sa Ucenih zena. Kako sam samo popizdela. Prvo bio je kilometarski red za Cikago. I skoro je sve rasprodato, znaci ostali su samo zadnji redovi balkona. :no: Onda sam zbog cekanja u redu za jbn Cikago zakasnila na predstavu i skontala sa du odstampali duple karte na moje mesto i tako... :mad:

Nisam mogla pola sata da se iskuliram i da krenem da pratim predstavu.

 

Predstava je inace ok, kostimi i scenografija su nikad bolji, a Molijer je ipak Molijer. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslednje sto sam gledala je hamlet u jdp-u, predstava je krsh. rezija ocajna, muzika neuklopljena, oni na pocetku stoje s kalashima a posle lik kaze 'poslao sam mu pismo', ofelija je predstavljena skroz bzvz kao neka droljasta seljancica, jedino Micanovic vadi celu stvar, al ne dovoljno... i dalje je predugo, prerazvuceno, predosadno...

:mrtav:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sinoc gledao Amadeusa i preporucujem svima da ucine isto. Necete zazaliti. Nemam nikakvu zamerku sto se predstave tice ali deo publike je bio... katastrofa. Dvoje samo sto se nisu pojebali na sedistu iza mene, neka zena samo sto dusu nije ispustila koliko je kasljala, neko je gasio mobilni u sred predstave (uz propratnu muzikicu, naravno)... Zamalo da mi pokvare gledanje jedne stvarno dobre predstave.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras sam gledala "Creeps" u Beogradskom dramskom. Mene je predstava ODUSEVILA :surprised: !!! I jos "Creep" na kraju... :wub: :wub: :wub:

Preporucujem svima koji je nisu gledali da je odgledaju. :da:

 

P.s: I, da, "kultura" ljudi koji dolaze u pozoriste je katastrofa! :mad: Lik ispred mene je sve vreme komentarisao (naglas) scene... :violent::violent::violent:

 

 

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...