Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

Gledala sam sinoc Cikago. Sa Slobodom Micalovic kao Roksi, a ja htela da gledam Jelenu Jovicic tako da cu morati opet. :)

I sta znam dobra je, nista posebno, super su kostimi, gluma nije losa, dobro igraju i pevaju. Vujke je car. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam veceras predstavu O Edenu, na istoku. Prijatno sam iznenadjen predstavom. Vojina Cetkovica ranije nisam cenio kao glumca, ali veceras me je stvarno prijatno iznenadio. Nikola Djuricko je car i o njemu ne treba trositi reci. Dobra prica koja je iznesena na visi nivo sjajnom glumom. Scenografija jednostavna, ali zadovoljavajuca. Zamerka je na duzinu predstave (malo jace od sat vremena), ocekivao sam duzu predstavu. Sve u svemu toplo preporucujem.

 

P.S. Gledao sam predstavu iz prvog reda :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam veceras u Ateljeu "Zmijsko leglo", i dobra je predstava, samo sto su ljudi zaista, ali ZAISTA nevidjeni seljaci! :violent::violent::violent: Stoka koja samo dodje da bi se reklo da je u pozoristu...

Predstava je pocinjala, a ljudi su i dalje pricali...Bas pricali, ne saputali... :udri:

Kad se pojavio Andrija Milosevic na sceni, nastao je opsti svrsh, i mogli su da se cuju razni zvuci (?) odusevljenja i beskonacnog obozavanja pomenutog... :rolleyes: Nemam ja nista protiv njega, da se razumemo, ali iznervira me uzasno ponasanje novokomponovanih idiota...Da ne pricam o scenama koje su zaista tragicne, a ljudi umrese od smeha... :rolleyes:

Izvinjavam se na ovolikom hejtu, ovo je zaista bilo jace od mene...Preselo mi je pozoriste vec drugi put za nedelju dana (i to razlicita pozorista i potpuno razlicite predstave, ali svuda ista seljacka publika)... :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...