Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

ma nema veze. Jednostavno, meni se ugalvnom svide stvari koje se ne svidjaju vecini, zato pratim samo svoj cef... Uglavnom.

 

Kao npr. Gospodja ministarka. Meni je to fenomenalno (obozavam reziju Jagosa Markovica) i Radmila Zivkoivic mi je super u toj ulozi, a retko kome se svidela predstava. I "bluz za Mesiju" mi je vrhunski, a imao je bas lose kritike, i sala je bila polu - prazna. Dunno. Ocigledno sam cudak svoj vrste. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis na "pokondirenu tikvu" kao drugu? dunno

 

ja sam se odusevila pricom da je jagos dosao u apoteku kod moje keve i rekao "dobar dan, ja sam Jagos Markovic, mogu li da dobijem bromazepam bez recepta?". Jos vise me odusevila moja keva koja je na to rekla "i da ste predsednik republike licno, treba vam recept".

Lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

I "bluz za Mesiju" mi je vrhunski, a imao je bas lose kritike, i sala je bila polu - prazna.

''Bluz za mesiju'' je uzasno teska predstava...sala je bila puna,ali nikome od mojih nije bas doprlo do mozga.

Previse mi je ''dugacije da bi bilo drugacije''...ali me je potreslo.

Kapichic je uzas. :no:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno neke devojke da kazu nesto lose u vezi Kapicica :):pivopije:

 

 

Inace, gledao sam "Bluz za mesiju" pre par meseci. Odlicna je, mada smo i mi ostali sa nekim nedoumicama na kraju, no dobro :D

Poslednje sto sam gledao su "Hofmanove price". Bio sam malo skeptican (nisam gledao operu pre toga) ali bilo je interesantno. Toplo preporucujem :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...