Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

as i sad vise puta, ja imam poremecen ukus :D mozda i ne budem spavala!

 

@ Vampirko: Hica je u Ateljeu koliko ja znam...

Edited by maria blacksmith

Share this post


Link to post
Share on other sites

mm, ja sam bila na gomili predstava sa shkolom,ali mi je definitivno najbolja bila "San letnje noci"

Gledala sam grk zorbu,nahoda simeona,travijatu..itd, ma shit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se, setila sam se u medjuvremenu, jer je bilo logicnije da ja pogresim nego neko ko taj nick ima. A onda sam medju svojim filmovima videla "Im Auftrag des Teufels" i skontala gresku. Entschuldigung.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozoriste?

retko idem, sto usled nedostatka vremena i novca, sto zbog lenjosti

 

voleo bih da odgledam fausta samo je i ovde tesko naci u krugu od 100 kmh

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam sinoc Hamleta, i preporucujem svima. Glumacka ekipa je strasna: Branislav Lecic, Bogdan Diklic, Voja Brajovic, Bane Trifunovic i jos ljudi kojima ne znam imena, ali su svi do jednog sjajni. Mislim da je zaista fenomenalno, iako su glumci bili dosta tihi, sto me prilicno zacudilo. Nije mi se svidelo sto su ubacili segmente pesama Zdravka Colica (i to je iskljucivo zato sto mi je taj covek izasao na usi), ali mi se svidja jednostavnost scenografije, detaljna razradjenost svakog od likova, (zaista se vidi da je svako od glumaca prilicno duboko od u srz svog lika zadirao), i zaista preporucujem. Mada, opet, moje misljenje je uglavnom mimo sveta, sto se moze zakljuciti i iz toga da je sala bila polu - prazna, i da su jedno bar 10 puta zvonili neciji telefoni, a o onoj stoki koja je izasla pre nego sto je glumcima odala priznanje aplauzom, o njima necu ni da pricam... Enivejz, ja sam zadovoljna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam sinoc Hamleta, i preporucujem svima. Glumacka ekipa je strasna: Branislav Lecic, Bogdan Diklic, Voja Brajovic, Bane Trifunovic i jos ljudi kojima ne znam imena, ali su svi do jednog sjajni. Mislim da je zaista fenomenalno, iako su glumci bili dosta tihi, sto me prilicno zacudilo. Nije mi se svidelo sto su ubacili segmente pesama Zdravka Colica (i to je iskljucivo zato sto mi je taj covek izasao na usi), ali mi se svidja jednostavnost scenografije, detaljna razradjenost svakog od likova, (zaista se vidi da je svako od glumaca prilicno duboko od u srz svog lika zadirao), i zaista preporucujem. Mada, opet, moje misljenje je uglavnom mimo sveta, sto se moze zakljuciti i iz toga da je sala bila polu - prazna, i da su jedno bar 10 puta zvonili neciji telefoni, a o onoj stoki koja je izasla pre nego sto je glumcima odala priznanje aplauzom, o njima necu ni da pricam... Enivejz, ja sam zadovoljna!

ta predstava je ocajna

ustvari, najgora predstava koju sam ikada gledala

jedina svetla tacka je Micunovic, ali ne izvlaci stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam sinoc Hitler i Hitler. Uopste mi se ne svidja. Stavise, mislim da je lose.

 

1. senografija je ok, ali koji ce im moj projektor na kom su prikazivali ime scene???

2. gluma je ok, ali imam zamerki na samog Hitlera

3. u ovoj zemlji nista ne moze da prodje bez mesanja politike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam gledala u Ateljeu 212 "Plastelin". Predsatava nije loša... Ne dopada mi se jer se mnogo psuje... A predstava kao predstava je prosek... Nit smrdi nit miriše... Glumačka ekipa je jako mlada, glavni glumci su klinje bukvalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetila sam jednu stvar u skorije vreme. Publika je nesto poludela. LJudima masovno zvone telefoni, izlaze za vreme predstave, pricaju, glasno se smeju i slicno.

I shvatila sam da ne volim Atelje.

I shvatila sam jos da mi nije jasno sto sad toliko masovno ubacuju video bimove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, to najviše mrzim!!! :mad:

 

Neće da umru ako ugase telefon... Ja uvek stavim na vibraciju, stvarno je degutantno da zvoni u sred predstave... A o izlaženju i da ne govorim. Juče su neke dve koze izašle u sred, i ajde da je ulaz gore, nego su bukvalno prošle pored pozornice (poštzo je ulaz tik pored) :uhoh: . Ako ne možeš da dodješ kulturno u pozorište, odsediš tih sat i po, ispoštuješ ljude koji su krvavo radili (nije to ni malo lako) onda ne treba ni da dolaziš... :evil:

 

Ni ja ne volim nešto Atelje... Nego sam dobila karte pa da ne propadnu :mhihi: . Najviše uzivam kad idem u Narodno. A realno, imaju i najbolji repertoar po meni :da:

 

I ja još nisam gledala Vesele žene :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...