Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

  • 3 months later...

gledala sam mnogo toga u poslednje vreme, ali je ova tema otisla na drugu stranu, pa zaboravljam da postujem.

 

gledala sam chicago, koji mi se mnogo svideo. naime, nije nesto posebno, samo da sedis, iskljucis mozak, i uzivas :mrgreen:

 

onda, gledala sam smrtonosnu motoristiku u ateljeu, nije lose, mada nis' posebno. nenad jezdicj :wub:

 

gledala sam i don zuan u sohou, i ne svidja mi se.

 

hmmm... ne mogu da se setim sta sam jos gledala, kad budem, dopisacju.

 

a da, i barbelo, o psima i deci i mnogo mnogo mi se svidja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Ja volem da idem u pozoriste... ^^ Mada, ne idem toliko cesto jer, je l' te, nemam kako da se vratim kuci posle predstave. :( Pa onako, s vremena na vreme kad se uslihtam caletu da dodje po mene. :D Uglavnom preko skole idem, imamo i popust i organizovan prevoz. x) A moja skola je prilicno organizovana po tom pitanju, stalno se nesto gleda... x]

 

"Amadeus" i "Ukrocena goropad" su jedne od boljih predstava koje sam videla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poslednje sto odgledah bese Virus - Sinise Kovacevica u Amaterskom pozoristu u Bogaticu,pre par nedelja.

Jedan od omiljenih mi komada,a i nasih dramskih pisaca..pored Dusana(sta ces kada su svi Kovacevici talentovani ^^ )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest MRS.DRAMA
Ja volem da idem u pozoriste... ^^ Mada, ne idem toliko cesto jer, je l' te, nemam kako da se vratim kuci posle predstave. :( Pa onako, s vremena na vreme kad se uslihtam caletu da dodje po mene. :D Uglavnom preko skole idem, imamo i popust i organizovan prevoz. x) A moja skola je prilicno organizovana po tom pitanju, stalno se nesto gleda... x]

 

"Amadeus" i "Ukrocena goropad" su jedne od boljih predstava koje sam videla.

 

 

 

 

 

Amadeus je odlicna predstava  :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow. Поширока тема... :)

 

Ја сам одушевљена представом "Villa Sachino", која се до недавно играла у БДП. Приметила сам пре пар месеци да су је скинули са репертоара.

 

Такође, све препоруке и за представу "Ковачи", сцена Раша Плаовић Народног позоришта.

 

Могуће да је неко поменуо ове представе, али стварно сада немам времена да прелиставам десетине страна уназад. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam jesam li pisala ovdje. :S

 

Obozhavam pozorishte, idem barem jednom nedjeljno. Chesto dobijam besplatne karte... Veliki sam mjuzikl fanatik (vecji dio ushtedjevine mi je, dok sam zhivjela u USA, otishlo na Broadway predstave xD).

Omiljene... Bilo shta od Sare Kejn... I, naravno, "Phantom of the Opera" u Vegasu (pozornica napravljena specijalno za taj mjuzikl), jedna od najljepshih vecheri u mom zhivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

волим позориште, али сам га запустила.

 

све што вреди сам сам погледала, а од глупих представа за широке народне масе ми је мука. људи се смеју на псовке. а глумци, хвала богу, псују ко кочијаши. више ценим оно традиционално позориште.

 

током ове сезоне сам била само једном. мада ми ни није претерано жао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, али те онда баче на трећу галерију са које се види.. па, ништа. :)

 

Но, треба да проверим али изгледа да студенти могу фрај, уз индекс, да уђу пар минута пред сам почетак представе, уколико има празних места

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo me podsjeti, trebalo bi da rezervishem kartu za Skalu. :S

 

Но, треба да проверим али изгледа да студенти могу фрај, уз индекс, да уђу пар минута пред сам почетак представе, уколико има празних места

 

I ja to chuh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

U NS- u u Srpsko narodno moze besplatno da se udje :) Zvanicno ne moze, ali postoje ekipice koje redovno ulecu besplatno.

 

Sinoc sam u Jugoslovenskom Dramskom gledala "Bol". Na francuskom, ali bilo je sa titlovima... Ako izuzmem malo politicke propagande koja mi ide na zivce, i to sto je na momente bilo delovalo dugacko, bilo je neverovatno. Stvarno... tesko i mucno, ali odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e ja sam dosao u ns, a nisam jos bio u SNP-u zato sto sam uvijek bez kinte, hoces li da mi das neki konkretan savjet kako bih stvarno mogao da uletim; i ja sam cuo slicne price, ali nista konkretno, kao da niko ne ide u pozoriste

Edited by MudriPanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...