Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

Ajd ljudi ako neko moze da me uputi u te popuste (imam euro 26) i to kako ulazite za dzabe. Sto godina nisam bio u pozoristu, a bas mi se ide... i jos ako bi mi preporucili neke najbolje, a aktuelne predstave icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

preporuka: VELIKA DRAMA u narodnom.. traje 4 sata, ali se ne primeti uopshte

ne bih da dajem nikakav komentar, da umanjujem predstavu.. samo sam htela da kazem da je obavezno odgledate!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, trivijalno se u mnogim pozoristima prodje za dz. Cekas da udju svi koji su kupili karte, pa ako je ostalo mesta (a uvek ostane) i ako "cekaca" nema previse, uvek puste. Jedino je frka ako vas mnogo ide, neminovno se razdvojeni. Jedino gde sam sigurna da ova sema ne radi je Beogradskom. Nazalost. A u narodnom, kupis bre kartu od 50 din za stajanje skroz gore na trecoj galeriji, i po istom principu desava se da se infiltriramo i na balkon biggrin.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, trivijalno se u mnogim pozoristima prodje za dz. Cekas da udju svi koji su kupili karte, pa ako je ostalo mesta (a uvek ostane) i ako "cekaca" nema previse, uvek puste. Jedino je frka ako vas mnogo ide, neminovno se razdvojeni. Jedino gde sam sigurna da ova sema ne radi je Beogradskom. Nazalost. A u narodnom, kupis bre kartu od 50 din za stajanje skroz gore na trecoj galeriji, i po istom principu desava se da se infiltriramo i na balkon biggrin.gif !

Pa da... Ja sam u Narodnom vec sve sto me zanima tako gledala... Jos je fora da ne ides da gledas neke predstave kojima je juce bila premijera, mislim logicno. Nema sanse da se u jdp udje za dz, sto se tice ateljea zavisi ko radi na vratima, neki pustaju, a neki pustaju samo studente fdu-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nedelju idem da gledam Dr. Shustera...weeeeeeee

Konacno biggreens.gif

 

Inace ako vam nekad neko ponudi da gledade "Dogodine u isto vreme", zahvalite se i odbijte! Keva me naterala da idem to da gledam sa njom, smorila sam se nikad gore... icon_mrtav.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u nedelju idem u atelje ....

.......a koga zanima gde TI idesh.....baxaxaxaxa.... mrred.gifmrred.gifmrred.gif

...aj da ne bude da spamujem....skoro sam u bg dramskom gledala predsavu "Jastuchko"....jedan od glavnih likova je Vuk Kostic.....apsolutno fenomenalano glumi...nema rechi....predstava traje 3 sata...i prilichno je morbidna i bolesna....ali se meni jako svidela..... icon_da.gificon_mrgreen.gificon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u nedelju idem u atelje ....

.......a koga zanima gde TI idesh.....baxaxaxaxa.... mrred.gifmrred.gifmrred.gif

...aj da ne bude da spamujem....skoro sam u bg dramskom gledala predsavu "Jastuchko"....jedan od glavnih likova je Vuk Kostic.....apsolutno fenomenalno glumi...nemam rechi....predstava traje 3 sata...i prilichno je morbidna i bolesna....ali se meni jako svidela..... icon_da.gificon_mrgreen.gificon_da.gif

Edited by wishmistress

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nikad nisam bio neki fan pozorista.

 

U poslednjoj predstavi koju sam odgledao (pre tri godine) sam morao da trpim nekoliko tridesetogodisnjaka koji glume 14-to godisnje klince od kojih jedan zavrsi u popravnom domu, a drugi izvrsi samoubistvo i posle se njegova glava pojavljuje kao duh.

 

Jebes' ti to sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam bio neki fan pozorista.

 

U poslednjoj predstavi koju sam odgledao (pre tri godine) sam morao da trpim nekoliko tridesetogodisnjaka koji glume 14-to godisnje klince od kojih jedan zavrsi u popravnom domu, a drugi izvrsi samoubistvo i posle se njegova glava pojavljuje kao duh.

 

Jebes' ti to sranje...

Zato se oni zovu GLUMCI! mad.gif ja glumim zhenu u poznim godinama iz 1923 godine?! Pa shta,tu ti je potrebna moc transformacije....jedino ako on inisu dovoljno verno prikazali to shto treba.... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...