Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dok yum nije radio gledala sam Gospodju ministarku koja me je odusevila, vristala sam od smeha i Mletackog trgovca koji mi je poprilicno dopao, Dragan Micanovic je genijalno odigrao, a Susljik je wub.gif

 

Do kraja godine cu jos odgledati Lari Tompsona i icicu na premijeru Shume ako nabavim karte... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uprafo se vratih iz Madlenijanuma,gledala sam o Tesli prestavu,odlicna jeee!!!!1

Super ekipa glumachka,efetki sjajni,kostimografija vrh!

 

Dragan Micanovic + Ana Sofrenovic wub.gif

Jel to predstava jdp-a?Gde se igra?

Gledao sam Hamleta i Mletackog sa Micanovicem.Covek glumi ekstra ali stvarno ekstra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh,sto mrzim da odgovaram na teme koje sy vec uveliko raspricane...

no,idem relativno stalno u pozoriste,a i imala sam pogodnost da sam preko skole skoro svake nedelje uzimala karte za neke predstave...

nazalost,sada vec neko vreme nisam nista gledala,ali,trudicu se da postignem i to...

e,sad,fazon je u tome sto ja hocu da gledam neke predstave ponovo i nikad kraja icon_smile.gif ))))

pitam se da li se daje jos uvek u stupici Beogradska Triologija?

preporucjujem i predstavu Blize,isto odlicna...kad razmislim sad,moje omiljeno pozoriste je Bojan Stupica,mala scena, j.d.

 

a moj omiljeni pozorisni glumac,pored Micanovica,koji je zaista izvanredan,je Nebojsha Milovanovic user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moj omiljeni pozorisni glumac,pored Micanovica,koji je zaista izvanredan,je Nebojsha Milovanovic

Micanovic stvarno moze i cipelu da glumi ako treba, i ja volim Milovanovica i svi su mi dragi: Kicic, Madzgalj, Glogovac, Trifunovici, Djuricko, Susljik i tako... wub.gif

Valjda nisam nekog zaboravila! icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos letos sam kupio onu karticu za popust za JDP a jos je nisam koristio. Od januara krecem definitivno! icon_da.gif

Ima li neko neku preporuku za predstavu u JDP? ph34r.gif

Imam i ja tu karticu. JDP ima super predstave. icon_da.gif

Shine OBAVEZNO!

I isto tako OBAVEZNO HAJDE DA SE IGRAMO (ne igra svaki mesec i vrlo brzo se rasprodaju karte. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...