Jump to content

Pozorište


Recommended Posts

da, svidja mi se , jer je predstava o predstavi, i prilichno me podsecja na moje pozorishte wallbash.gif sa svim scenama kashnjenja, pijenja i td icon_redface.gif

Ugl, dobra je postava gloumachka, iako imam par zamerki, ali dobra je predstava , posle smehotresnog*kako za koga dana* pala je dobro icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gladala sam sinoc Hajde da se igramo! icon_smile.gif Joj umrla sam od smeha! icon_smile.gif

Onaj Dragan Jovanovic je nenormalan. icon_da.gif

 

A, pre predstave sedim ja u Stupici i pijem caj i tek posle par minuta izvalim da je Kapicic sto pored mene. Pogubila sam se skroz i prosula sebi secer u krilo! icon_redface.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

isla sam na predpremijeru skoro, Ukrocena Goropad, u Buhi...

Andrija Milosevic i Katarina Radivojevic...lepo su odradili predstavu mada mi se cini da je reditelj hteo da to bude vise drama nego komedija...Gledala sam istu predstavu sa Sergejem Trifunovicem pre par godina dok se davala u Narodnom pozoristu - e to je komedija

Share this post


Link to post
Share on other sites

isla sam na predpremijeru skoro, Ukrocena Goropad, u Buhi...

Andrija Milosevic i Katarina Radivojevic...lepo su odradili predstavu mada mi se cini da je reditelj hteo da to bude vise drama nego komedija...Gledala sam istu predstavu sa Sergejem Trifunovicem pre par godina dok se davala u Narodnom pozoristu - e to je komedija

U Narodnom pozoristu je bila fenomenalna,a i San letnje noci icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nekoliko meseci sam gledao neku emisiju na TV-u u kojoj je gost bio Nikola Djuricko. Na kraju emisije voditeljka ga pita sta bi porucio ljudima koji ne idu u pozoriste, ocekivajuci da odgovori po fazonu da dolaze u pozorista u sto vecem broju posto samo 2% naseg stanovnistva ide redovno tamo. Na to pitanje on mrtav ladan i kao iz topa odgovori : Porucio bi im da voze pasljivo ! Koji car !!!

 

Znam da nema veze sa temom al neka

Edited by VINCENT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nekoliko meseci sam gledao neku emisiju na TV-u u kojoj je gost bio Nikola Djuricko. Na kraju emisije voditeljka ga pita sta bi porucio ljudima koji ne idu u pozoriste, ocekivajuci da odgovori po fazonu da dolaze u pozorista u sto vecem broju posto samo 2% naseg stanovnistva ide redovno tamo. Na to pitanje on mrtav ladan i kao iz topa odgovori : Porucio bi im da voze pasljivo ! Koji car !!!

 

Znam da nema veze sa temom al neka

Ja sam juce propustila pozoriste...

 

hm hm

 

bedaaaak

 

 

laugh.gif

 

(salim se, ma nisi ti kriv, ajde de icon_wink.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nesto sumnjam u glumu Bjelogrlica, pa se plasim da gledam Let iznad kukavicijeg gnezda.

Viiiinceeeent, da ne ispadnem jadna i prepricavam tudju pricu, dodji referisi na ovo... mhihi.gif

 

 

Pozoriste rula!

yup, Shine jebu kevu.

Ima ih gomila, oduvek sam bila ljubitelj popusta na karte. icon_smile.gif

Inace, tako malo ljudi ide jer je pozoriste uprkos svim popustima, jako skupo. Vredi svaku paru, ali imamo mi i druge potrebe. mhihi.gif

Edited by Maja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viiiinceeeent, da ne ispadnem jadna i prepricavam tudju pricu, dodji referisi na ovo... mhihi.gif

Ja nisam gledao al ljudi sto jesu su se odusevili i hvalili su Bjeloglica. Kazu da je odlicno odigrao i da dosta improvizuje na sceni, nesto kao Zoran Radmilovic u Radovanu III. Posle su mi prepricavali neke delove i vristao sam od smeha al ako ocete da gledate predstavu bolje da o tome ne pricam da ne pokvarim dozivljaj. Mada sam cuo da su karte bile dosta skupe icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, tako malo ljudi ide jer je pozoriste uprkos svim popustima, jako skupo. Vredi svaku paru, ali imamo mi i druge potrebe.  mhihi.gif

Vredi svaki dinar. Prvo u gomilu pozorista mozes da udjes za dz. Onda za gomilu pozorista imas karte za 50 i 100 dinara. Onda preko kluba imas pozoriste na sve predstave itd.

 

Kupila danas karte za Hadersfild. Jedva cekam utorak! biggreens.gif

 

 

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...