Jump to content

Kramp


Breberina

Recommended Posts

Pozdrav i vidimo se 24. u skc-u!!!!

Loki,bice svirke samo ako ona lenja buba od djoleta zavrsi posao na vreme,ili ga ispusismo kao za ono u NS-u.

 

Meni molim te ponesi taj lajv sto imate,pa da vas hvalim po Jagodini icon_wink.gif

 

 

Pozdrav za Igora i ekipu!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ajde onda srezi ZWER-u demo za mene,posto sam ja ovih dana u frci nevidjeno,pa ce on meni dati icon_smile.gif

Aha...a ja sam toliko zaludan da ne znam sta cu da radim sa slobodnim vremenom...pa cu jos i tebi da rezem... no.gif

 

evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i vidimo se 24. u skc-u!!!!

Loki,bice svirke samo ako ona lenja buba od djoleta zavrsi posao na vreme,ili ga ispusismo kao za ono u NS-u.

 

Meni molim te ponesi taj lajv sto imate,pa da vas hvalim po Jagodini icon_wink.gif

 

 

Pozdrav za Igora i ekipu!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Ma to ne organizuje Djole nego ja tako da mozda i bude nesto od toga samo treba da mi jave. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzoleeeeeeeeeeee! Onda ce sve biti kako treba! Dzooleeeeeee! icon_mrgreen.gif

 

 

 

 

A ti se nisi pojavio na probi u nedelju! icon_evil.gif

E pa trebala si da me podsetis, ja sam verovatno bio mrtav kad smo se dogovarali pa se ne secam nicega. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrade sepulture hvlala lepo icon_mrgreen.gif

P.S. I GEC I KRAMP SU DO JAJA BENDOVI TAKO DA NE PREPORUCUJEM LJUDIMA DA SERU PRETERANO O STVARIMA O KOJIMA NEMAJU BLAGE VEZE.Ajd cheers pivopije.gif

samo sto si se uclanio i vec kenjas!!!! icon_mrgreen.gificon_da.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nego,daj brate svirka Krampa u kst-u pre ne znam ni ja koliko godina bila mi je prva ded metal svirka u zivotu.Ja mislim da su svirali sa Midgardom.Tu sam se bas odusevio.

A GEC ,recimo da su vrlo potcenjeni,jer onakve textove ne moze svako da pise.A Boske(bubnjar) jede decu kako svira.

Samo hocu da kazem SLUSAJTE MALO PAZLJIVIJE. I no hard feelings!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nego,daj brate svirka Krampa u kst-u pre ne znam ni ja koliko godina bila mi je prva ded metal svirka u zivotu.Ja mislim da su svirali sa Midgardom.Tu sam se bas odusevio.

A GEC ,recimo da su vrlo potcenjeni,jer onakve textove ne moze svako da pise.A Boske(bubnjar) jede decu kako svira.

Samo hocu da kazem SLUSAJTE MALO PAZLJIVIJE. I no hard feelings!!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

OTKINITE TAMO COVE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...