Jump to content

Necrophagist


Mr.Torture

Recommended Posts

sta znam slusao sam i albume , a gledao sam i neki dvd kad peglaju uzivo.i...najdosadnije nesto u mom zivotu , onaj muhamed il kako se vec zove , stoji ceo cert, pegla gitaru milion n asat, i ima jebeno najmonotoniji grawl na svetu.

uz to je obucen i izgleda ko da je krenuo u teretanu a na death metal koncert.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam priznajem, za Necrophagist čuo tek pre oko dve ipo godine. Dobio sam Epitaph i znam da sam ga u startu izvrteo bar jedno 4-5 puta za redom...jer je dosta kratak. Posle toga nisam ništa čuo tako tehnički genijalno u metalu...ne znam.

 

Možda zato što se ne ložiš na gitaru i tehniku i više voliš atmosferu uživo. Priznajem da je Necrophagist bend više za mp3, a kad ih budem gledao uživo verovatno ću ih, samo to...gledati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni brutalika radi brutalike samo po sebi nista ne znaci...naravno, sve ovo stoji za n'feg.

Ne znam da li ste videli, ima jedan lik na youtube-u sto je nazvao svoj video nesto kao "nova neckrofagist pesma", gde svira neku totalno levu stvar, e sad da li je njegova ili od nekog drugog benda - ne znam. Video dobio 6-7k pregleda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

jel planiraju ovi da izdaju album uskoro?

 

Kad sam bio na turneji u Septembru 2009-te, pricao sam sa bubnjarem ex-Diabolic, sto sad sviram u Svart Crown (bend sa kojim smo zajedno isli). On (Gael) zna Romain Goulon-a jos otkad su bili klinci, igrali fudbal zajedno u dvoristu.

 

Uglavnom, kad se ovaj vratio sa neke Americke turneje valjda sa Necrophagist-om, Gael ga pitao (izmedju ostalog) sta je sa novim albumom. Ovaj mu je rekao da je Muhammed tada (znaci pre 4-5 meseci) imao svega 2 nove pesme, od toga jednu sviraju uzivo, a druga valjda nije bila 100% gotova. Dakle da, poenta je ovaj posle Epitaph-a iskomponovao svega 2 pesme, a proslo je punih 5 godina od Epitaph-a.

 

Muhammed, po Romain-ovoj prici, se vadi na to da je konstantno na turneji, pa ne stize da komponuje + sto se i dalje navikava na sedmozicanu gitaru za nove pesme, dok uzivo i dalje svira na 6-o zicanoj, pa mu je zajebano da stalno menja. I najbitniji detalj jeste da je na prosloj turneji Muhammed poveo devojku svoju sa sobom u najtlajner, i onda vam je sve jasno koliko se komponuje kad je devojka non-stop pored tebe.

 

Eto, ja vam ovoliko mogu reci, tako da po mojoj slobodnoj proceni, najranije ce album novi biti izdat krajem ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest TužneUši

[minus]

stvarno dobra stvar u vezi ovog benda je basista, osim toga, muzika za pranje sudova

slazem se za martyr, oni zapravo komponuju muziku osim sto mlate kurcem

[/minus]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skontao sam da je postao trend pljuvati Necrophagist. Epitaph je 2004. godine bio do jaja album svima a Necrophagist najbolji bend na svetu (pogledajte prvih par strana teme i samo ta oduševljenja ako mi ne verujete) a sad par godina kasnije postao je sranje iako ljudi u međuvremenu nisu ništa izdali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je mozda zato sto su ti ljudi u medjuvremenu malo vise korigovali svoje stavove, jer su slusali dosta muzike, i jer su skapirali da tehnika nije sama sebi cilj, vec samo sredstvo, tj. jedno od, i da treba da bude u sluzbi kompozicije, a da cirkus treba ostaviti cirkuzantima?

 

definitivno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd sad,ne mora da znaci ako su narkomanski teske pesme da nemaju dusu,to je tvoje misljenje

 

Nigga please. Drago mi je da si ti u međuvremenu slušao dosta muzike dok mi ostali nismo i da si korigovao svoje stavove al' neki ljudi možda nemaju potrebu da menjaju stavove jer ih u startu ne postavljaju tako olako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je mozda zato sto su ti ljudi u medjuvremenu malo vise korigovali svoje stavove, jer su slusali dosta muzike, i jer su skapirali da tehnika nije sama sebi cilj, vec samo sredstvo, tj. jedno od, i da treba da bude u sluzbi kompozicije, a da cirkus treba ostaviti cirkuzantima?

 

definitivno :da:

 

Moj covek. :da: Jednostavno, za mene ovo nije death metal. Ovo je progressive sa malo jacom distorzijom i patologija-tekstovima i uzasno me nervira to "vidite sta umemo da sviramo" razbacivanje na ustrb same strukture i kvaliteta pesme. Boli mene jebeni kurac koliko milijardi nota umes da odsviras u sekundi covece, daj ti meni jaku razbijacku pesmu koja ce da mi zvoni u glavi jos 3 dana a skale i arpedja me ne zanimaju.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...