Jump to content

Necrophagist


Mr.Torture

Recommended Posts

Bend dolazi iz Nemacke snimili su dva albuma i sviraju tehnicki brutal death.

Prvi album je izasao 1999. a drugi ove godine, ja sam cuo neke stvari sa prvog i ono je stvarno bolesno icon_biggrin.gif . Energija, agresivnost i melodicnost na pojedinim mestima - sve dobro uklopljeno. Gitarski dvojac razbija. Probajte da cujete.

Edited by Mr.Torture

Share this post


Link to post
Share on other sites

da rad je zapocet kao one man bend... imam Onset of Putrefaction i mene je album odusevio... znaci vrhunski tehnicki brutal death... ima dosta uticaja tu martyra, cryptopsy-ja (sto se tice textova)... inace textovi su u gore death tematici, ali svirka, svirka oduvava sve... genijalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

vrhunski, ali vrhunski bend! slusam njihov novi album epitaph koji izlazi u septembru za relapse i mogu reci da je top3 dm album godine icon_da.gif !

i brutalno i tehnicki jako i melodicno... looodilo!

btw, sad su cetvroka...

 

poz

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
zavrsi sa ispitima, pa idemo na pivo (olde place)... dobijes ga tom prilikom.

 

fair deal? icon_wink.gif

 

poz

Naravno da moze pivopije.gif Smo ce moje jebada sa ispitima da potraje do 15.oktobra,u govnima sam do guse.Javicu ti se na PP,neki delikventi mi maznuli mobilni,nemam vise nijedan broj. wallbash.gif Naci cu i ja nesto zanimljivo za tebe(npr.Tales of Dark).

 

Pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh oba albuma i premda jos od Deatha i Obituary ne slusam death metal, ovaj bend me je stvarno odusevio. Brutal death metal bendovi su mi bili suvise dosadn za slusanje zbog isprazne i neartikulisane sirovine, ali ovo je neverovatno. Radi se o klasicnom death metal bendu, znaci nema nekih in flames melodicnih fazona, tehnika je cisto death metalska ali je uz to perfektna. Ne secam se kad sam poslednji put cuo ovako dobre solaze. Demonoid me jeste odusevio, ali Epitaph je po mom misljenju bolji album !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

AU,JEBOTE!!!KAKAV BEND!!

 

Malopre sam bio kod Solija,i covek mi nareza oba albuma (HVALA pivopije.gif ).Ne znam sta da kazem...nemam reci kako je ovo dobro.Ne da je album godina,nego proteklih 5 godina!!!!Svarsenstvo!

 

@Kent:Jebiga,nabavih Necrophagist,ali dogovor za pivo stoji.Moze? pivopije.gif

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje bi tako bilo !!!!

DA podrzimo bend sto vise mozemo,jer planira se organiovanje nihovog koncerta ovde :)ehehhe.

Seresh?To ce biti ubistveno! icon_rockdevil.gif

 

Ja sam preslusao Epitaph i Onste bar 5 puta,a uzeo sam ih sinoc,znaci - LUDILO! icon_smile.gif Prejak bend!Podrska,nego sta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...