Jump to content

Kerber


...

Recommended Posts

Како онда не скапирају да о'ладе са тим обрадама? Мислим, само Кербер и Смак песама појединачно има да се одради једна шестосатна свирка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno tako, i ja sam se pitao koji kurac im je potrebno da obrađuju Iglse i gomilu drugih stranih dirty rock bendova,

koje lično ne gotivim....

Kada bi svirali, k'o što kažete isključivo Kerber/Smak pesme bilo bi zaista šest sati svirke, ali 4 + 2h u korist ''paklenog džukca.''

Jbg, ipak je Gale bolji vokal od Najde, kao što je i Najda slabiji od onog prvog smakovog Borisa....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa vama. Iako mi je najveća želja da sviraju samo svoje pesme, pa čak i da se okupi Kerber i naprave bolju svirku, ne mora koncert, nego svirkica neka blaa...

A nerviraju me više..! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj moj recept - jedno 2-3 godine izbjegavaš te tezgaroške svirke, onda odeš na 2-3 (svirke), a onda opet pauziraš 2-3 godine.

Mada, mislim da bi bilo OK da ubace neku Limp Bizkit stvar u repertoar, u skladu sa Najdinim sadašnjim imidžom. Ili da peku kolače i dijele publici, u skladu sa Galetovim sadašnjim imidžom.

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Ја сам уз скорије време открио скривену лепоту песме 'Између јаве и сна'.

 

Tek u skorije vreme ;) ?

Izgleda da nista nece biti od one njihove online prodavnice :confused: ... Mozda za koju godinu=), posto tako i obnavljaju taj njihov sajt...

I dalje su mi omiljena grupa... i ja jedva cekam beer fest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propustam ovogodisnji beerfest, idem na odmor. A bas mi je zao, zbog Galeta i Najde. Kako god, dobru svirku prave...

A steta sto ne mogu da spoje ceo Kerber i ponovo naprave nesto.. To bi bilo vrh!

 

 

Edit: Smatram da Kerberove pesme vecinski treba dobro preslusati, predobre tekstove imaju, iako su vecinski balade... Ma ne znam, omiljeni su mi domaci bend definitivno!!! :D

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kerber je vrh band...gledao sam sve i svasta,ali nikad.makar, Galeta sa Najdom...pa,ne bi clanovi Uriah heep dzabe rekli da ce Kerber postati mozda i jaci band od njih samih...E,al' bi bilo dobro da odrade par svirki.Pre par god.u ZA na gitarijadi sam gledao ex basistu Kerbera, ne mogu sad da se setim kako se zove,svirao je valjda sa Nablasno tesni...Pozdrav svim fanovima Kerbera!!!setih se,Sosa..Zoran Zikic Sosa,llegenda...svirao je gitaru u obliku sekire i gutao vatru na bini...xexxe.jednom se zapalio u Novom Sadu..jbg... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...