Jump to content

Kerber


...

Recommended Posts

  • 2 months later...
Samo kada bi napravili koncert u Beogradskoj Areni sa prvom postavom.

 

Ne bi uspeli da napune Arenu... :( Mada njih slusaju mnoge generacije...al jbg...Bilo bi dobro da naprave, bilo bi mesta za skakanje haha :D

 

 

Velika sala SKC-a bi bila sasvim dovoljna, ne verujem da bi za pocetak mogli vise.

 

UPRAVO :D To bi bilo puno sigurno.

Mislim samo Gale i Najda koji tezgare PUNE klubove samo tako.

Klub "Fest" u Zemunu koji ima kapacitet od OKO 250 ljudi maximum znao je da bude do 350 - ljudi si ispadali kroz prozore :D hihi :P

 

Mada tesko da bi mogao da se desi njihov cert? :(

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada tesko da bi mogao da se desi njihov cert? :(

Зашто? Кад су прошле године имали фантастичан наступ на Гитаријади, не знам зашто не би могли да направе концерт и негде другде. Само слажем се да би Арена била превелики залогај. За почетак велика сала СКЦ-а, можда Пионир увр' галве.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто? Кад су прошле године имали фантастичан наступ на Гитаријади, не знам зашто не би могли да направе концерт и негде другде. Само слажем се да би Арена била превелики залогај. За почетак велика сала СКЦ-а, можда Пионир увр' галве.

SKC bi bio skroz realan za koncert... i ako ih obozavam, mislim da bi Pionir ipak bio prevelik zalogaj...

Edited by Dark Sonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li videli na sajtu da ce uskoro biti postavljen ONLINE SHOP gde ce se prodavati duksevi, majice, nalepnice, kacketi, tablature, bezdevi... kao i "reizdanje" SABRANA DELA :pivopije: ?

 

E da, postavljene su i nikad objavljene slike sa snimanja spota za pesmu Mezimac...

 

Moguce je da ipak spremaju i neki koncert cim su toliko obnovili sajt(posle dugog vremena) :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li videli na sajtu da ce uskoro biti postavljen ONLINE SHOP gde ce se prodavati duksevi, majice, nalepnice, kacketi, tablature, bezdevi... kao i "reizdanje" SABRANA DELA :pivopije: ?

 

E da, postavljene su i nikad objavljene slike sa snimanja spota za pesmu Mezimac...

 

Moguce je da ipak spremaju i neki koncert cim su toliko obnovili sajt(posle dugog vremena) :da:

А која је адреса тог сајта, ако није тајна?

Share this post


Link to post
Share on other sites

INTERVJU: Gale Kerber

NE BRIGAM ZA SLAVU

Poznati roker i kuglaš uspeo da ponovo okupi prvu postavu benda, iako neki od njih već godinama žive u inostranstvu

Frontmen nekada popularne niške rok grupe, čije je ime zanavek poneo u svom nadimku i stoga ostao daleko poznatiji kao Gale Kerber nego kao Goran Šepa, kako su ga sve ovo vreme izgleda jedino znali samo uža rodbina i prve komšije, poslednjih godina postao je više nego uspešan član profesionalnog kuglaškog kluba "Čair", u kojem svojim "kotrljanjem" postiže dobre rezultate u prvoj ligi Srbije.

 

- Solidan sam kuglaš, nisam najbolji, ali biću. Za postizanje vrhunskih rezultata bitna je koncentracija i fizička spremnost. Prija mi društvo sportista i kad god imam slobodnog vremena, odlazim u kuglanu. To je težak sport, naročito za ljude u mojim godinama - otkriva Gale, a na pitanje koliko mu je to godina, s osmehom kratko odgovara da ih ima dosta i da baš ne bi želeo da precizira njihov broj.

 

- Godine nisu bitne, važno je da se dobro držim - nastavlja priču čovek koji, uprkos svemu, ne odustaje od prepoznatljivog rok fazona, uključujući i dugu kosu, koja je od početka karijere bila deo njegovog imidža. A to je i najbolji dokaz da ne razmišlja o povlačenju sa scene na kojoj je proveo već četvrt veka.

 

- Ja i dalje živim od muzike. Sa Dejanom Najdanovićem, bivšim pevačem grupe Smak, koji sada nastupa sa Generacijom 5, sviramo po klubovima i diskotekama. Sa Kerberom sviram samo na velikim scenama, pa smo tako prošlog meseca imali veoma uspešan nastup u novosadskom klubu "Trema". Nastupala je prva postava benda, pošto smo iskoristili dolazak u domovinu našeg bubnjara Zorana Stamenkovića, koji živi u Americi. Karte su planule, u sali je bilo oko hiljadu i pet stotina ljudi, a još toliko je ostalo ispred.

 

- Izuzetno mi je laskalo što je sve vreme sa nama pevala publika, u kojoj je bilo mnogo onih koji su mlađi od naših pesama. U ovim trenucima ne razmišljam o snimanju novog materijala, jer se to u uslovima kada hara piraterija uopšte ne isplati. Bolje mi je ovako, sviram dok ne budem mokar i znojav. Onda siđem među publiku i popijem s njima piće dok delim autograme. Slava ti je bitna kad imaš dvadeset, a sad je važno da imaš prijatelje.

 

Bez obzira na to što ističe da se nikad nije pokajao što je rokenrol izabrao kao profesiju, svojim ćerkama, od kojih je jedna studentkinja, i pored njihovih želja da krenu očevim putem, ipak je savetovao da odaberu drugačiji život.

 

- Ako ne mogu ćerku da pošaljem u Milansku skalu, onda zaista za nju ne želim ništa manje od toga. Zato je bolje da im muzika bude samo hobi - konstatuje Gale Kerber, osvrnuvši se usput i na muzičare koji su nastupili na našem izboru za Pesmu Evrovizije:

 

- Osamdeset odsto onih koji su nastupali na Beoviziji vrištali su kao da su na porođaju. Posle čujem da ih hvale da su izvanredni, pa sam se pitao da li je moguće da je TV prenos bio toliko loš!

 

 

 

: )))))))))))))))))))

 

:wub: :wub: :wub: :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da bar sviraju samo pesme kerbera i smaka nego rade i gomilu tezga obrada koje su isvirane do besvesti i onda mi je nekako jadno da gledam jednog Galeta koji je verovatno najbolji srpski rock pevac kako se spusta tako nisko i peva tezga obrade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ствар буде црња, те обраде им заиста нису потребне. Лепо они наложе публику и са Кербер и Смак песмама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...