Jump to content

Terrorizer


Milance Dzanki

Recommended Posts

Pa nisam ja rekao nista protiv napalm death-a... Slazem se da su pomerili granice extremne muzike..

I ja mislim da su prvi i najuticajini grindcore bend... Mada je meni licno Terrorizer vise prirastao srcu..

A i Pete Sandoval i David Vincent su mozda posle W.D. zavrsili pricu u grind-u, al su zato posle toga osnovali jedan od glavnih bendova u death metalu... Ma najbitnije da su napravili dobru muziku :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to jeste i ja vise volim terorajzer ... pravi grind core sa osnovama u panku i HC-u .

sta znam, danas se sve vise svira neki death grind koji me smara i grind sa kucanim bubnjevima,svega ima al ideja nema svi grinderi zajedno posle 90` nisu ni za sta (cast retkim izuzecima)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam ja rekao nista protiv napalm death-a... Slazem se da su pomerili granice extremne muzike..

I ja mislim da su prvi i najuticajini grindcore bend... Mada je meni licno Terrorizer vise prirastao srcu..

A i Pete Sandoval i David Vincent su mozda posle W.D. zavrsili pricu u grind-u, al su zato posle toga osnovali jedan od glavnih bendova u death metalu... Ma najbitnije da su napravili dobru muziku

 

Ne. Trey je video Sandovala kako ljusti u Terorajzeru, odusevio se, i pitao ga da udje u Morbide. Vincent je, cini mi se, kasnije usao u Terorajzer jer nisu imali basistu, znaci nije osnovao Terorajzer; a nije ni Morbide jer je njegova prva uloga sa njima bila uloga producenta na Abominations for Desolation 1986 ;)

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to jeste i ja vise volim terorajzer ... pravi grind core sa osnovama u panku i HC-u .

sta znam, danas se sve vise svira neki death grind koji me smara i grind sa kucanim bubnjevima,svega ima al ideja nema svi grinderi zajedno posle 90` nisu ni za sta (cast retkim izuzecima)

 

Slazem se u vezi novijeg grinda.. Vecina su sami cisto izivljavanje.. Ja najvise volim kad se malo experimentise sa grindom.. Tipa Cephalic Carnage i slicni bendovi.. ili old school koj je nastao iz punka, crusta, hc-a itd...

 

 

Ne. Trey je video Sandovala kako ljusti u Terorajzeru, odusevio se, i pitao ga da udje u Morbide. Vincent je, cini mi se, kasnije usao u Terorajzer jer nisu imali basistu, znaci nije osnovao Terorajzer; a nije ni Morbide jer je njegova prva uloga sa njima bila uloga producenta na Abominations for Desolation 1986 ;)

 

E ovo nisam znao! Ko zna cega je sve tu bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedini svetli primeri modernijeg grajnda su mi ofiolatri,pig distrojer i balatonajzer..

mada opet ni ti bendovi nisu bas mladi al nisu ni stara garda.

al svaki je super na svoj nacin.

 

al opet raniji grajnd mi je bio pravi -extremno al ne izivljavanje besomucno,brutalno al ne nabudzeno nego i skreno i besno.

 

a ko god da se lozi da je grajnd metal taj se zajebao.

grajnd je pank/+HC i tu nema rasprave.

cim se tu radi fazona ubaci dm izgubi se poenta,grajnd je stav a ne samo muzika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina u grind-u ima i stava i neke poente... Meni su takodje mnogo gotivne i te politicke i socijalne teme.. I tu se vidi uticaji punka po meni.. U death-u toga nema..

 

Ima dobrog grinda danas koliko volis. Preporucujem Phobiu, Insect warfare ciji je World extermination World downfall 21.veka i ubistveni Gridlink. Ti su bendovi apsolutni vrh!!!

 

Nisam cuo za taj Gridlink... Na arhivama im pise Techincal Grindcore? :confused:  Bas me zanima kako zvuce...

Ima neko link za njihov jedan jedini album? :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da to nisam pomenuo ,dobio sam skoro 5 promosa sa nekim ultra tehnikal grind bendovima...

ono je tuga ziva !! znaci em sto nema poentu ,muzicari su svi opasni i to stoje al ono da slusam ne bi ni mrtav.

znaci smrt ,

Crowpath,cleptocracy kill the client,maruta itd

znaci samo za teske pacenike i mazohiste,previse upeglano i aranzirano za moj ukus.

al da su opaki muzicari -jesu.

 

nasum -oni su ok al su pokrali pola ideja starih grajndera.pohvale sto vise vuku na pank.

 

preporucujem svima INIQUITY ko zna ko su oni zna da su odlican bend.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je OK Kill the client, nista specijalno ali slusljivo... i nije mi bilo bas preterano upeglano, sta znam.

Iniquity je fin bend.

 

Evo linka za Insect warfare album, otvorio sam i temu ali nije bas isla. Ovo je za mene totalni klasik u OS fazonu, OBAVEZNO ko voli Terrorizer

http://rapidshare.com/files/159528898/inse...gym-rf47-mf.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Darker Days Ahead tako nekkao obichan album. Mada mozda kada sam ga slushao mi je zvuchao jednolichno, ali nisam mu davao prevelike shanse. Dok je naravno World Downfall , bog i batina za sve grajnd albume.

 

 

 

Ako nije pisalo na majci Terrorizer , onda nije to to. ;)

Naravno da je bila Terrorizer majca , rekoh world downfall crvena :

TerrorizerWD_SS_MOCK.jpg

 

pa W.D jeste kult al da je najbolji grind album -nije, ja enznam sta ste vi slusali.

al grajnd je nastavio da postoji i posle 90`

nemas ti sine pojma...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dobrog grinda danas koliko volis. Preporucujem Phobiu, Insect warfare ciji je World extermination World downfall 21.veka i ubistveni Gridlink. Ti su bendovi apsolutni vrh!!!

 

grobo,sve su to odlicni albumi,ali fali barem jos jedan koji sije i brije sve nabrojane,ukljucujuci i world downfall naravno,znaci,discordance axis-the inalienable dreamless.

 

a gridlink je najbolji grind godine ubedljivo...jon chang ne moze da omane

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...