Jump to content

Leaves' Eyes


Recommended Posts

Malo posle svirke Leaves' Eyes-a i Kamelot-a odem ja po pivo za sank, a ono tamo prolazi njihov ja mislim basista (mozda i gitarista). Oko nas guzva, a njega ladno niko ne izvaljuje. Lik pije pivo i onako se u cudu okrece jer mu niko ne prilazi i ocigledno niko i nema pojma ko je on. Ukapiram ja ovo je OK lik - hteo da ispostuje publiku pa malo zaso medju raju. Meni iskreno bilo zao lika i  iako mi se grupa nesto i nije svidela (mada je bilo lepih delova)ja odlucim da njega ispostujem i pitam ga onako nesto bilo sta. Zgrabim devojku za ruku i pridjemo liku. Malo smo spikali i lik kaze da je Nemac iz Dizeldorfa i tako dalje. Ja mu na to uzvratim u mom fazonu - Nemacka je zemlja umetnosti  i sl. i takodje zemlja (po meni najjaca u svetu)metala i rock muzike. Pocnem da mu nabrajam moje omiljen grupe, a lik prihvata konverzaciju skroz OK i totalno zainteresovano. Kada sam zavrsio sa listom bendova on me pita - A sto zaboravi Blind Guardian??? - Sta da radim? -odgovorih ja - Mator covek pa malo poceo da lapi i ne moze bas svega da se seti!!! Na to ce on -  :pivopije:

 

Sve u svemu mnogo dobar lik (to je onaj skroz levo-gore na ovoj slici novog albuma)!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...
  • 6 months later...
  • 2 years later...
  • 11 months later...

Niko nije komentarisao, meni je Symphonies of the night bio jedan od albuma prošle godine, tako mi je legao da to nije zdravo, ubedljivo mi omiljeno LE izdanje.

 

Tetka Liv se vraća sa novim solo albumom http://www.mediaboom.org/416753-liv-kristine-vervain-2014.html

Oni stariji su joj bili neki pop rock, ovaj teži osetno, gostuju Doro i Michael iz End of Green - pesma sa njim je apsolutni hit izdanja. Realno nije ovo neki kvalitet da se usereš ali ja bih Livku mogao slušati kako čita uputstvo za korišćenje usisisvača tako da sam rado poslušao Vervain.

 

In other news, oformila je bend Sirens sa Aneke i Kari (ex- The 3rd and the Mortal), ne očekujem bogzna šta ali postava je stvarno lepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

1441882884_1000x1000-1.jpg

 

http://www.mediaboom.org/435829-leaves-eyes-king-of-kings-2015.html

 

Nastavak price sa proslog albuma sa drugim konceptom i malo bombasticnijim pristupom, jos jedan jak album u nizu.

Fuck the haters, mozda je guilty pleasure ali meni ovo lezi a tetku Liv bih mogao slusati u svakoj varijanti :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

LEAVES' EYES has parted ways with Norwegian singer Liv Kristine and has replaced her with Elina Siirala, a Finnish vocalist who lives in London, England.

 

http://www.blabbermouth.net/news/leaves-eyes-parts-ways-with-singer-liv-kristine-announces-replacement/#tXSoKdz6ORufPC8p.99

 

Ovo je kao da King Diamond napusti svoj bend, jedna od najinteligentnijih odluka ikad. Verovatno se Alex i Liv razveli, nema druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...