Jump to content

Najbolji filmski soundtrack


Recommended Posts

Ne gledam bas mnogo filmove...

Od onih koje znam,dobar mi je soundtrack iz "Last American Hero" (iz domena metala) i recimo "From Dusk Till Dawn" (od ne-metal muzike) icon_twisted.gif .

 

Kao i DELOVI soundtrack-a na kojima su GN'R (posto mi se uglavnom ti soundtrack-ovi kao celina bas i ne dopadaju)...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje.   icon_cool.gif

 

shta, kao nije?? icon_confused.gificon_biggrin.gif

 

uopshteno gledano, tarantino je jedan od retkih likova koji je muziku iz svojih filmova prilagodjavao istima...

to je nevidjeno kako ta muzika dobro stoji u scenama! Tachno ne bih mogao da zamislim pulp fiction bez takve zike icon_razz.gif

Edited by dRunken_munKy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film je odlican, gledala sam ga dvaput icon_biggrin.gif

Ali nisam cula muziku iz filma (na disku) a, iskreno receno, ne secam se muzike koja prati film no.gif

 

Kako se bre ne secas, muzika je fenomenalna, obozavam je ! Trenutno je kod ortaka koji je u Australiji, ali ako te zanima, nemam nistarotiv da te smorim sa tom muzikom, ja sam opterecena istom ! icon_mrgreen.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi vako... ja mislim da je najbolja muzika iz Shwarcijevih filmova T-2 i Konan Varvarin... Filmovi su po mom mishljenju legendarni i muzika se savrsheno uklapa sa atmosferom istih i potpuno vas unosii u to neko osecanje koga vishe nekako vishe nema na filmu... jednostavno se otkinem svaki put kada ih gledam...

Takodjer sam pravi anti fan diznijevih melodijica (osim one iz Aladina - ona mi je icon_rockdevil.gifmrred.gif )...

Kad sam vec zashao medju crtacje... The Last Unicorn... grupa America ili sl. je napravila istoimenu pesmu za soundtrack filmu i to jebe keev kako se uklapa... kao i shto se uklapa muzika u Ghost in the Shells seriji...

 

Dobro... ja sam vec malo odlutao... toliko od mene...

Edited by Brtcha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika iz Karpenterovih filmova...sva...npr. The FOG,AOP 13....zatim....sf teme...sa dosta klavijatura...takodje neizostavni vesterni...

 

i svakako sto se domacih filmova tice...Crni bombarder...zatim kakao je propao RNR...ali onaj deo sa Nindzom...Srdjanom Todorovicem...i odlicna je muzika iz "Decko koji obecava"....

Edited by martinkica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...