Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kakvih gluposti ovde mogu pročitati od kvazipolitičara :no:

 

Album mi je odličan i bolji od prošlog. Jedino mi se ne sviđa sličnost sa "Wasted Years" sa "Washington Is Next".

A Tout Le Monde, Mogli su i bez te pesme na albumu...

Edited by Max

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje isproduciran album megadetha ikad... ipak Andy Sneap je to ;)

 

album je bled.... samo mi je Washington's next ostala u secanju, sve ostalo je jako bledo... :( inace ta pesna je MEGA hit...

nadam se da ce ostala slusanja da poprave album :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, nećemo više o politici. Album je na prva 2 slušanja sasvim krektan, ima ODLIČNIH pjesama kao Sleepwalker, Wahington Is Next, Gears of War... a ima i onih koje trenutno smaraju (Blessed Are The Dead, Amerikhastan), ali to se vremenom može sasvim izmijeniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo...bio sam primoran 2 dana da slusham United Abominations poshto sam bio toliko pametan da samo to ponesem na Mp3 playeru dok sam bio u nekoj shumi...

 

Mnogo bolji utisak nego prvi..budjavi review koji sam dao par stranici ranije...ali ponovo ovaj album mi ostaje golo govno...bolji od risk-a jeste...ali samo je od njega i bolji :)

 

Proshli megadeth je bio strava...world mi je bio super takodje...ali ovo mi je nekako ni tamo ni vamo..sleepwalker je stvarno super pesma i voleo bih da je vidim uzivo..washington mi je onako...ok je...definitivno su te dve najbolje na albumu..ostatak je dosadan...ima par zanimljivih riffova i prelaza ali to je to...nema zaraznih refrena...nema pevljivih stihova..sve je u tom nekom fazonu gde mi sve zvuci isto...

 

6/10 moglo je mnogo bolje...i plashim se za buducnost megadeth-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

 

 

 

evo cu i ja :) :) :) :) :) :) (nemojmo co`eku vrijedjati osjechanja nacionalna :) )

 

 

 

 

 

sto solicitor rece, nema vise youthanasie i countdown - TO STOJI.

i aj nek mi neko kaze jedan bend koji postoji tako dugo, a da moze da povrati muzikom staru slavu?

 

normalno je da ne mozemo ocekivati vise Justice od Metallice, niti Rust in Peace od Megadetha..

ja bi isto voljela da mogu istrcati 3 kruga oko stadiona, i spucati 50 trbusnjaka u par minuta kao nekad. ali ne mogu, jebi ga.

 

Mustaine ocigledno nije razocarao ovim albumom. ko je ocekivao drugi Countdown, vjerovatno nema dodira s realnoscu. bitno je da bend radi, muzika je zadovoljavajuca, bolje i ovo nego da se nabio u misju rupu i nakukao sto su ga sutnuli iz Metallice. ili zato sto vise ne moze da napravi novi Tornado of Souls, ili sta god.

 

solidan album svakako. sto vise slusam, sve mi je bolji.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo cu i ja :) :) :) :) :) :) (nemojmo co`eku vrijedjati osjechanja nacionalna :) )

sto solicitor rece, nema vise youthanasie i countdown - TO STOJI.

i aj nek mi neko kaze jedan bend koji postoji tako dugo, a da moze da povrati muzikom staru slavu?

SLAYER, (Maiden), Priest, Sinner, Saxon, Grave Digger,... ima ima nemoj da gresis dusu

normalno je da ne mozemo ocekivati vise Justice od Metallice, niti Rust in Peace od Megadetha..

ja bi isto voljela da mogu istrcati 3 kruga oko stadiona, i spucati 50 trbusnjaka u par minuta kao nekad. ali ne mogu, jebi ga.

tri kruga oko stadiona??? si ti normalna?? nikad u zivotu... ustvari ako moze neko umesto mene a ja da sedim u lezaljci s pivom :D

trbusnjaci? to beer or not to beer, that is the question...

Mustaine ocigledno nije razocarao ovim albumom. ko je ocekivao drugi Countdown, vjerovatno nema dodira s realnoscu. bitno je da bend radi, muzika je zadovoljavajuca, bolje i ovo nego da se nabio u misju rupu i nakukao sto su ga sutnuli iz Metallice. ili zato sto vise ne moze da napravi novi Tornado of Souls, ili sta god.

po meni je album vise nego zadovoljavajuci, nisam ocekivao nista vise od ovoga... mislim svaki album ima nesto da ne valja, cas vokal, cas gitara, cas materijal, ponekad ne valja cela produkcija...

 

sasvim jak album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bendove koje si pomenuo - ne tvrdim da nemaju solidne i okej albume, ali uvijek postoji taj neki vrhunac u karijeri koji se tesko ili nikako povrati.

 

eto, bas slucaj kod Maidena.. uvijek ce oni biti dobri (za vecinu publike) ali se odaaavno ponavljaju.

 

mislim da sam bila dovoljno jasna, nema potrebe za pojedinacnim recenzijama svakog benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sleepwalker (demo verzija) je mogao vec pre mesec-dva da se nabavi preko interneta, i meni je ta pesma najavila super album.

 

Posle pazljivog preslusavanja, i dalje mislim da je odlican album.

 

Ja bih recimo bio dovoljno odvazan da mu dam 7/10. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko rece gore/stranu pre da Dave vecinu albuma ne peva, nego half-spoken izgovara reci..e pa jebeno je u pravu..a album mi nije nista bolji sto ga slusham..chak je WiN pochela malko da smara..ali zato Sleepwalker- klasik.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bendove koje si pomenuo - ne tvrdim da nemaju solidne i okej albume, ali uvijek postoji taj neki vrhunac u karijeri koji se tesko ili nikako povrati.

 

eto, bas slucaj kod Maidena.. uvijek ce oni biti dobri (za vecinu publike) ali se odaaavno ponavljaju.

 

mislim da sam bila dovoljno jasna, nema potrebe za pojedinacnim recenzijama svakog benda.

pa ne vidim po cemu se sad megadeth toliko razlikuje od svih ovih...

Sleepwalker (demo verzija) je mogao vec pre mesec-dva da se nabavi preko interneta, i meni je ta pesma najavila super album.

 

Posle pazljivog preslusavanja, i dalje mislim da je odlican album.

 

Ja bih recimo bio dovoljno odvazan da mu dam 7/10. :pivopije:

tako nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko rece da se plasi za buducnost Megadetha.

 

Ovaj album je po mom misljenju stilski skroz OK. To je prepoznatljiv zvuk mainstream thrasha, koji oni gaje od Countdown albuma sa manjim varijacijama. Produkcija je odlicna, samo da se naprave malo zanimljivije pesme i sve ce biti OK. Moze se zapasti u autorsku krizu, ali dok su raspolozeni da sviraju ovu vrstu muzike, uvek mozemo ocekivati da izbace neki dobar album.

 

Meni je recimo problem da pomislim sta ce uraditi Metallica, jer su oni stilski otisli u 3 lepe, a Megadeth se drzi svog stila... dok god tako rade, ima mesta nadi da ce sledeci album biti bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...