Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ljudi koncert je bio super

ton je bio los, tako da se i dave lichno zalio

bila je paklena vrucina,

bend je kasnio

 

a uprkos losem tonu, raspolozenje u hali odlichno

 

jos samo da nije svirao ona emo predgrupa...

 

evo najbolje slike koju sam uspeo da napravim,

ostale cu da poshaljem ako ima interesa

 

S6300092.jpg

ako ovo nije usluga ja ne znam sta je :D

 

ziveli

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima interesa, posalji jos.. :da:

 

i koliko bilo raje?

 

 

 

 

 

shitbuster:

 

 

:) ili ne znas mozda pravi odgovor?

 

razlika izmedju black albuma i risk albuma je skoro 9 godina.. :)

jel sad kontas? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cek' zato sto je metalac (i jos thrasher) automatski znaci da je ulicar i nepismen\neobrazovan???

 

ne znam da li si malo "studirala" ali vecina rokera\metalaca su visoko obrazovani ljudi... hmm recimo gitarista Queen-a (ne slusam, tako da ne znam ni kako se zove) je recimo diplomirani astronom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cek' zato sto je metalac (i jos thrasher) automatski znaci da je ulicar i nepismen\neobrazovan???

У принципу, то правило је важило 80-тих година, посебно у Америци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj brate

koji si ti SMOR :)

ODAKLE TI TO DA JA UOPSTE MISLIM DA AKO JE NEKO TRESER, DA JE AUTOMATSKI GLUPAN NEOBRAZOVANI? :)

aj ne smaraj..

 

bar nisam plavusha, pa mogu brzo da kapiram stvari :opusteno::pivopije:

 

Ajde ne lupetaj...sigurno da medju svima njima ima,ali reci da je vecina visoko obrazovana je cista glupost.

 

khmm, gde nisi procitao onaj deo VECINA... dakle ne svi... a kad kazem vecina, ne mislim na 90% , vec na 40-60% sto je sasvim dovoljno...

 

 

vise gluposti sam procitao iz komentara Dzordz Busha, nego recimo Kerry Kinga :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si,ali to ne znaci da je Kerry King nadprosecno inteligentan magistar prirodnih nauka.Dajte,pravite od tih ljudi najinteligentnija bica na planeti.A to nisu definitivno.

 

Na kraju krajeva,to je potpuno nebitna stvar.Vazno da pilaje riffovi,zabole me ko je od njih kakvu skolu zavrsio i koliko je inteligentan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si,ali to ne znaci da je Kerry King nadprosecno inteligentan magistar prirodnih nauka.Dajte,pravite od tih ljudi najinteligentnija bica na planeti.A to nisu definitivno.

Фора је у томе да је већина њих баталила школу после средње зарад бављења музиком. Неки су завршавали колеџе после престанка бављења музиком, кад су морлаи од нечег да живе. То је једноставно тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si,ali to ne znaci da je Kerry King nadprosecno inteligentan magistar prirodnih nauka.Dajte,pravite od tih ljudi najinteligentnija bica na planeti.A to nisu definitivno.

 

Na kraju krajeva,to je potpuno nebitna stvar.Vazno da pilaje riffovi,zabole me ko je od njih kakvu skolu zavrsio i koliko je inteligentan.

 

Sudeci kako King izgleda ne bih rekao da je ikad zavrshio bilo sta :rockdevil:

 

mada, nisam nesto odusevljen njegovim umecem na gitari... previse mi je nekako... :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo gledati po izgledu,polovina nasih ministara izgledaju kao opancari i autoprevoznici lunaparka.To nije merodavno.King je svoje umece dokazao albumima Slayer-a...

Фора је у томе да је већина њих баталила школу после средње зарад бављења музиком. Неки су завршавали колеџе после престанка бављења музиком, кад су морлаи од нечег да живе. То је једноставно тако.
Istina.I tu nema nista lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...