Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne volem Slayer, tako da se u tu diskusiju ne uključujem. Preslušao sam Reign in blood, South of heaven, Seasons in abyss i Christ ilusion. Sve su to fini albumi, ljudi su kao muzičari fenomenalni, ali tako ne uživam u tekstovima...

 

Što se tiče Countdown to extintion, i po meni je najbolji album Megadetha, jedan mi je od omiljenih metal albuma uopšte, ali svakako nije najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bih bas morao da izdvojim najbolje Megadeth albume onda bi to bila trilogija PSBWB,SFSGSW i Rust In Peace,plus kao favorit iz licnih razloga The World Needs A Hero.

Posle njih idu svi albumi(sem Riska) koju su po kvalitetu za klasu iza ali i dalje mnogo dobri albumi. :rockdevil:

 

Prosto ne moze biti samo jedan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno sam preslušao So Far, So Good... So What! Nikad jači album, dolazi mi odmah iza KIMBa po omiljenosti sada. :D Rast In Pis je na trećem mestu, a Pis Selz nešto ne volim, možda zato što je većina pesama sranje.

 

Inače, za sve pametnice koje tvrde da je Pis Selz zreliji album od KIMBa, oba su nastala u isto vreme i pesme sa Pis Selza su bile u setlistama MegadetHa dok KIMB još nije ni izašao.

 

Pljas. Jadan sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno sam preslušao So Far, So Good... So What! Nikad jači album, dolazi mi odmah iza KIMBa po omiljenosti sada. :D Rast In Pis je na trećem mestu, a Pis Selz nešto ne volim, možda zato što je većina pesama sranje.

Ja ne podnosim So Far, So Good... So What!... Jedino sto odatle mogu da slusam su Anarchy In The UK, In My Darkest Hour i Into The Lungs Of Hell... Ove ostale su mi potpuno bezidejne. Dave uzasno peva, iako inace jako volim njegov stil pevanja, ovde uzasno zvuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno sam preslušao So Far, So Good... So What! Nikad jači album, dolazi mi odmah iza KIMBa po omiljenosti sada. :D Rast In Pis je na trećem mestu, a Pis Selz nešto ne volim, možda zato što je većina pesama sranje.

Dobro si se setio da ga preslusas. :)

Ovaj komentar da je vecina pesama sa Peace Sells sranje je totalno proseravanje.

 

Ja ne podnosim So Far, So Good... So What!... Jedino sto odatle mogu da slusam su Anarchy In The UK, In My Darkest Hour i Into The Lungs Of Hell... Ove ostale su mi potpuno bezidejne.

A Set The World Afire i Mary Jane?Ccc.

Pa ova prva sto je pomenuh spada medju sam vrh Megadetha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nešto ne volim mnogo Mary Jane, a ni Set the world afire jednostavno ne ide u glavu, čak ni posle ovih godinu dana. Ali, u suštini, album je veoma dobar. Bio mi je jedan od prvih i zato mi je veoma drag, kada sam čuo onaj tapping solo u Hook in mouth, zinuo sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...