Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Одличан концерт.

Јес можда боља постава али јебеш ти то... она публика у Буенос Аиресу је ненормална. Пјевају гитарске дионице, помјерају се у ритму као један организам... искрено до бола, не може боље (једино у постави Фридмен, Елефсон,Менза). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naletih danas na ovo:

 

Megadeth - From the Vaults Vol 4 Birmingham pt.2 10-13-1990 (Dressing room, Live show, Backstage/dressing room, Outside arena/Bus, Autograph signing, on the bus, Dave on MTV(taped off TV)

 

Ne znam tacno sta je ovo i kakav je kvalitet, ali sam krenuo da skidam. Videcemo...

 

Evo link za torenat:

 

http://isohunt.com/torrent_details/5357119...eth?tab=summary

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebite dvd za koji sam ostavio link, posto je sjeban. Moze da se gleda negde do polovine i onda izbaci neki error. :mad: Probao sam razne kombinacije i player-e ali ne vredi. Jedino mi preostaje jos da ga konvertujem u divx, pa da vidim hoce li tako raditi. U picku materinu, bas am popizdeo! Inace radi se o kvalitetnom bootleg-u, koji su verovatno snimali njihovi ljudi, posto je snimljeno iz raznih uglova, a ima i scena iz backstage-a. Cini mi se da ima jedna stvar na Arsenalu sa ovog koncerta (Rattlehead ako se ne varam).

Jebem ti zivot! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebite dvd za koji sam ostavio link, posto je sjeban. Moze da se gleda negde do polovine i onda izbaci neki error. :mad: Probao sam razne kombinacije i player-e ali ne vredi. Jedino mi preostaje jos da ga konvertujem u divx, pa da vidim hoce li tako raditi. U picku materinu, bas am popizdeo! Inace radi se o kvalitetnom bootleg-u, koji su verovatno snimali njihovi ljudi, posto je snimljeno iz raznih uglova, a ima i scena iz backstage-a. Cini mi se da ima jedna stvar na Arsenalu sa ovog koncerta (Rattlehead ako se ne varam).

Jebem ti zivot! :udri:

 

Pa to je onda Clash of the titans turneja!!! Jedna od najlegendarnijih turneja thrash metala od nastanka!Raspitajte se kod starijih koji su jos bendovi svirali tu i sve ce vam biti jasno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...