Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

da, bash je thrash...

 

wall1_800.jpg

 

odavno sam prestao da ga poshtujem...

 

 

Pa malo pozeraj,fotosesn,smekerica,nece valjda celog zivota da se oblaci k'o klinja od 15 godina,da nosi iste patike od onda i da ima istu kosu(jbg,pare,zena,deca,godine,izgradnja aerodroma za komarce na temenu...),da mu se pare gomilaju na racunu,dok ce on da bude troo kakav je bio pre mozda 20 godina,da se smuca po motelima,hotelima il da zivi u kombiju. :D :D

I Dejv mu ga cepa po armaniju i fensi kosuljicama,cipelicama pa i dalje suri kako je surio. :rockdevil:

 

A thrash u smislu sviranja(posto je mi je omiljen u kombinaciji sa Dejvom),Al je iz totalno drugacije price dosao u dede(i jebeno dobro se snasao)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, bash je thrash...

 

wall1_800.jpg

 

odavno sam prestao da ga poshtujem...

pa jbt, nije važan samo izgled... lik je megadeth napustio da ga obožavatelji ne bi gledali, kao kako on navodi, kao ,,popericu''... treba da se poštoje zbog svega čime nas je zadužio, bez obzira šta sad radio i bio... objasnio je svima dok je svirao u cacophony-ju, isto tako cepao je i u megadeth-u, čak i njegova solo karijera jebe kevu... svakako nije neko ko ne zaslužuje poštovanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bash zbog ovoga shto sada radi u japanu ga ne poshtujem.

inache, shto se tiche rada u megadethu i njegovih prvih par solo albuma su neverovatno dobri. albumi koje je snimio sa megadethom su po meni najbolji albumi u metal muzici uopshte, ali muzika koju sada pravi mi se nimalo ne svidja.

kada sam gledao snimke nekih njegovih emisija iz japana, smuchilo mi se.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam zasto bi se nekome GADILO to sto neko svira drugu vrstu muzike?

 

bilo sta da radis u zivotu, dodjes na neki nivo da zelis nesto da promjenis, probas drugacije, ne ocekujuci neki WOW efekat, znacajan rezultat ili sta god. to ti dodje pogotovo kad si stariji. a kamoli jos kad imas porodicu, dom itd.

99% muzicara to rade, i ne samo muzicara nego kazem, sta god da radis u zivotu. pogotovo ljudi koji se bave umjetnoscu (muzika ili sta god)..

 

evo vec kad smaram sa Slashom, on bas sam lijepo opisuje u autobiografiji zasto i kako je pristajao na drugacije aranzmane u nekim pjesmama pa su ispale tako bombasticne (November Rain, Don`t Cry itd).... covjek je old-school, kad je bio mlad kleo se da se nikad nece promjeniti, ali poslije, ne samo da mu je prijalo da radi drugaciju muziku, nego je kasnije kroz svoj bend, i solo rad poceo da trazi muzicare iz totalno druge branshe - Busta Rymes je samo primjer, a bilo ih je tona drugih.

ko ima trunku mozga shvatice da je to POZITIVNA stvar, a sad te klincadijske price - jao nije true, jao gadne li muzike, jao oshishao se.... mislim sta sad? na kraju krajeva, svaki bend ima jedan, dva ili rijetko tri vrhunca u karijeri, mislim na taj stvaralacki proces - i sad treba da ocekujemo od Martyija da opali jos 10 albuma a la Countdown, ili jos bolje da hoda okolo prljav i shtrokav, kako bi svim klincima (koji su se rodili u periodu Rust in Peace) dokazao kako je on true faca heavy metala.

 

 

njemu svaka cast, ostavio nam je veliku i kvalitetnu zaostavstinu. sve dalje sto radi, mozete ili ne morate da volite, ali jedan respekt prema ovakvim muzicarima svakako mora da postoji.

 

 

 

i aj sad promjenite temu boga vam, ili odrastite u medjuvremenu.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam zasto bi se nekome GADILO to sto neko svira drugu vrstu muzike?

 

bilo sta da radis u zivotu, dodjes na neki nivo da zelis nesto da promjenis, probas drugacije, ne ocekujuci neki WOW efekat, znacajan rezultat ili sta god. to ti dodje pogotovo kad si stariji. a kamoli jos kad imas porodicu, dom itd.

99% muzicara to rade, i ne samo muzicara nego kazem, sta god da radis u zivotu. pogotovo ljudi koji se bave umjetnoscu (muzika ili sta god)..

 

evo vec kad smaram sa Slashom, on bas sam lijepo opisuje u autobiografiji zasto i kako je pristajao na drugacije aranzmane u nekim pjesmama pa su ispale tako bombasticne (November Rain, Don`t Cry itd).... covjek je old-school, kad je bio mlad kleo se da se nikad nece promjeniti, ali poslije, ne samo da mu je prijalo da radi drugaciju muziku, nego je kasnije kroz svoj bend, i solo rad poceo da trazi muzicare iz totalno druge branshe - Busta Rymes je samo primjer, a bilo ih je tona drugih.

ko ima trunku mozga shvatice da je to POZITIVNA stvar, a sad te klincadijske price - jao nije true, jao gadne li muzike, jao oshishao se.... mislim sta sad? na kraju krajeva, svaki bend ima jedan, dva ili rijetko tri vrhunca u karijeri, mislim na taj stvaralacki proces - i sad treba da ocekujemo od Martyija da opali jos 10 albuma a la Countdown, ili jos bolje da hoda okolo prljav i shtrokav, kako bi svim klincima (koji su se rodili u periodu Rust in Peace) dokazao kako je on true faca heavy metala.

 

 

njemu svaka cast, ostavio nam je veliku i kvalitetnu zaostavstinu. sve dalje sto radi, mozete ili ne morate da volite, ali jedan respekt prema ovakvim muzicarima svakako mora da postoji.

 

 

 

i aj sad promjenite temu boga vam, ili odrastite u medjuvremenu.

 

 

 

Sto bi rekli na stranim forumima +1

 

Tako je!Nego bre lobiraj tamo cika Dejvu da opet dodje u Bgd!:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi rekli na stranim forumima +1

 

Tako je!Nego bre lobiraj tamo cika Dejvu da opet dodje u Bgd!:-)

 

 

 

 

kad smo ono prije tri godine srali nesto, on se bio kiselo nasmijao kad sam mu pomenula beograd :) u prevodu - vratite mi novcanik i lijekove za ledja :)

bio je fin pa je rekao kako im je bilo extra, ali je bila guzva i blabla, ne sjecam se pola sta mi je rekao :D

ce mu ponudimo narodnu banku srbije.. :D

 

planiram negdje u maju, junu da idem do Feniksa, tamo gdje Alice Cooper i Dave imaju svoj cuveni restoran.. kazu da je hrana grozna, ali isplati se nekad dobiti trovanje hranom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thursday, April 16, 2009 Close to a title . . . start keeping track of the titles

Droogies!

 

This week has been fantastic! Andy Sneap is back at the helm in Vic’s Garage and it is such a natural thing to see Andy here with me, that I am thinking of trying to find him an American super-model that will marry him and spend the rest of their lives in San Diego make records for me and making whoppee for Android!

 

Seriously though, I love working with Andy. I have had some greats over the years, and Andy is one of them. We have been making some serious soulful and aggressive vocal performances.

Now, Let me tell you about Chris Broderick’s soloing!

 

 

 

This guy is like Tony Montana. I have never ever heard a guitar player this good. Sorry Marty, I try to keep you in the fans memory, but they are going to have a hard time once they hear Chris. I mean we all worked hard to get Chris to where he is right now, but nothing that I could have done, and I mean very little, if not zero was contributed by me. Chris is a genius, a virtuoso, a master, and I am the proudest I have ever been in my musical life right now.

 

Even Justis said, “He stomps Marty Friedman dad.” What a blessing to have such a cool son!!!

 

I have to get going, I have a crazy day today again. I need to finish the song I was singing yesterday called, “This Day We Fight.” This was influenced by the Lord of the Rings. I am also in the middle of finishing up a lyric this morning called tentatively, “How the movie ends.” We’ll see if the title sticks by the time the disc is finished.

 

Have a great day, I hope you have had a terrific Easter break so far, and I really want to thank everyone here that calls me over at TheLIVEline.com. I feel so close to you hearing your messages, and don’t be shy, it’s free, so you can call me as much as you want.

 

Well, I have to go wash the metal shavings out of my hair from Chris’ shredding it up last night.

 

Mustaine sez, Goodbye Droogies!

 

__________________

If you really want to "hear" from me, be sure to call me on TheLiveLine at (866) 597-6342 and for our international Droogies click here. Leave me a message and I might get back to you...

Share this post


Link to post
Share on other sites

One Month Later

 

Droogies!

 

It has been one month since I got home from the Priest Feast! And in that time, we have unpacked, repacked for Germany, unpacked, repacked for Anaheim, unpacked, went into the studio and started writing and recording guitar and vocals.

 

I have sang and played guitar, we have edited several songs from the block of music each song initially was, into new and individual arrangements on each song. I have played electric, and did rhythm only so far.

 

Chris has played almost everyday, for all day once I grow tired, and he has played electric and acoustic. I went into the room that he was isolated in and he had his special little foot stand for his acoustic in the room and I said, "Wassup Estoban!" (or whatever that dudes name is).

 

I have sang seven songs and with the instrumental track equally eight, there is only three more songs to sing and the vocals are done for the Domestic release. I will need to add one more song for the Japanese release. I also need to have a B-song, and I am trying to salvage a song that we opted against for this record. This was song that Shawn wrote and I just didn't like it. I opted to not do it; and then I started to get another idea, like I told them, and to let me see what i come up with.

 

Well, Andy and I have come up with something that I think is better, and I will just have to wait and see.

 

I have to get going to get to the studio on time, and its also getting close to the time that we are going to officially announce the tour dates coming up next. Stay tuned for more, and check out my number for TheLIVELine.com

 

MSGD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...